Prodej sluchátek v Datartu vzrostl meziročně o 20 procent

Nejprodávanější jsou sluchátka do uší, následována uzavřenými sluchátky přes hlavu. Nejmenší zájem je naopak o otevřená sluchátka. V Datartu si mohou zákazníci vybrat z 850 modelů sluchátek, které stojí od 69 Kč až do 12000 Kč. Výhodou kamenných prodejen je možnost si sluchátka prohlédnout a vyzkoušet. Zákazníci, kteří zakoupí v Datartu jakákoliv sluchátka do 28. srpna, mohou navíc vyhrát auto Ligier.

08/2016

„V prodejích roste podíl bezdrátových sluchátek a také sportovních sluchátek, což souvisí s trendem zdravého životního stylu. U sluchátek s kabelem rostou v oblibě sluchátka s ovládáním na kabelu. Co se týká barev, je největší zájem o černá, dále pak bílá, červená a modrá sluchátka," říká Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

Jak vybírat sluchátka?
U sluchátek (jako u všeho, co se nosí přímo na těle) platí, že nejpodstatnější je osobní test. Spoustu indicií lze sice zjistit z ceny, frekvenčního rozsahu, impedance, typu konstrukce nebo citlivosti, nejpřínosnější je však poslech na vlastní uši. Zákazník tak zjistí i to, zda sluchátka sedí tvarem. Optimální je otestovat i dražší sluchátka, která poslouží pro srovnání, jak hudba může znít.

Důležité je při výběru zohlednit také to, na co budou sluchátka používána. Například pro sportovce jsou speciální sluchátka, která umožňují během poslechu hudby vnímat i okolí. Uzavřená sluchátka mají naopak náušníky zhotovené z materiálů, které nepustí zvuk ven, jsou proto oblíbená mezi hudebníky a DJ´s. V kamenných prodejnách Datartu je široká nabídka sluchátek k vyzkoušení. 

Pokud zákazníci zakoupí sluchátka v Datartu do 28. srpna 2016, mohou se zúčastnit soutěže o auto Ligier JS50L Blue line, které lze řídit již od 15 let. Výherní model z imitované edice v hodnotě více než 416 tisíc korun je jediným kusem v ČR. Autem Ligier jezdí i velmi známá „Youtuberka“ Teri Blitzen.

Více informací o soutěži je k dispozici na https://www.datart.cz/autozasluchatka/index.html.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů