Připravte se na jarní úklid

S prvními jarními paprsky obvykle vylezou na povrch i detaily, které zimní šero milosrdně skrylo: zaprášená okna, prach v rozích místnosti, nečistoty na gauči nebo otisky na skleněných dveřích. Nenechte si kazit jarní náladu, ani se zbytečně neochuzujte o víkendové výlety. Pořiďte si spotřebiče, které vám úklid co nejvíce usnadní, a ušetřený čas věnujte sami sobě.

03/2017

Novinka: Robotický čistič oken HOBOT 198
HOBOT 198 precizně vyleští různé skleněné povrchy o různé tloušťce (okna, zrcadla, skleněné dveře, vestavěné skříně, výlohy atd). Čistí precizně bez zanechání otisků, neboť k pohybu nepoužívá žádná přídavná kolečka. Ovládat ho můžete i prostřednictvím chytrého telefonu se systémem iOS a Android a vestavěná záložní UPS baterie chrání robota proti pádu při výpadku elektrické energie.

Vysavač na okna Leifheit Window Cleaner 51000
Inovativního čištění je dosaženo pomocí elektrického odsávání vody. Přístroj je vysoce univerzální, můžete jej využít na klasická i střešní okna, vyčistit s ním zrcadlo, sprchový kout, ale také například dlaždice. Elektricky odsává vodu z oken a nabízí jak funkci vysávání, tak i leštění. Na jedno nabití zvládne pracovat až 35 minut. 

Robotický vysavač iRobot Roomba 886
Roomba 886 je určená pro všechny typy podlah i do velkých bytů o 150 m2. Nadprůměrný je i počet senzorů, které iRobot používá – celkem 42. Nabízí speciální funkci sledování zdí, kde se hromadí nejvíce nečistot. Mezi další výhody patří i třístupňový čisticí systém AeroForce, funkce časování úklidu, systém proti zamotání do kabelů, HEPA filtr či senzory proti pádu ze schodů. 

Robotický mop iRobot Braava jet 240
Robot za vás zamete (suchý úklid), rychle setře nečistoty z podlahy (vlhký úklid) nebo důkladně vytře (mokrý úklid). Podle toho, jakou podložku na robota nasadíte, si sám vybere režim úklidu. Vám stačí pouze stisknout tlačítko CLEAN a dál si přístroje nevšímat. Integrované senzory proti pádu zaručí, že robot nespadne ze schodů. Můžete jej ovládat i prostřednictvím mobilu. 

Vysavač ETA 3501 90000 Manoa Animal
Disponuje úsporným eco motorem a je vhodný i pro domácnosti se zvířaty nebo alergiky díky speciálnímu příslušenství a účinné několikanásobné filtraci, zahrnující HEPA filtr č 13, který  nepustí zpět do ovzduší téměř 99,9 % nečistot, alergenů a prachu. Ve výbavě najde bohaté příslušenství, včetně turbokartáčů, polštářové a štěrbinové hubice či speciálního nástavce pro péči o srst domácích mazlíčků. 

Vysavač Rowenta RO6331EA Silence Force Compact AAAA
Sáčkový vysavač vás nadchne tichým provozem a účinností vysávání na všech typech povrchů. Disponuje jedinečným novým sáčkem High Filtration Hygiene+ se samozavírací klapkou, takže vám při úklidu neunikne jediné smítko. Samozřejmostí je přítomnost HEPA filtru, který vám zaručí čistý vzduch. V balení najdete široké spektrum nástavců. 

Tyčový vysavač 2v1 ELECTROLUX Ergorapido ZB3213Tento tyčový a zároveň ruční vysavač má zabudované LED diody v podlahové hubici, takže uvidíte každou nečistotu. Poradí si s vlasy i chlupy a díky technologii BrushRollClean je z kartáče nemusíte odstraňovat ručně, ale pouhým sešlápnutím pedálu. Na jedno nabití zvládne až 35 minut nepřetržitého provozu. 

Parní čistič MORPHY RICHARDS 9in1
Parní čistění patří mezi ekologický způsob úklidu bez použití chemických přípravků a představuje účinný způsob, jak se zbavit všemožných nečistot, mastnoty a špíny. Pára hubí veškleré bakterie a dezinfikuje prostředí. Je velmi vhodný pro alergiky, astmatiky a lidi s citlivou pokožkou. S tímto čističem důkladně vyčistíte koberce, podlahy, ale i textilie, čalounění, kachličky nebo okna. Při svém provozu spotřebuje velmi malé množství vody, takže šetří i vaši peněženku. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů