Pomáháme - Exkurze v Centrálním skladu pro děti z domova v Novém Jičíně

V březnu jsme zorganizovali ve spolupráci s neziskovou organizací Nadání a dovednosti další exkurzi do našeho Centrálního skladu. Tentokrát dorazila mládež z dětského domova v Novém Jičíně. Cílem návštěvy bylo ukázat jim, jak to u nás chodí a tím jim pomoci při výběru budoucího povolání.

03/2016

Pokračujeme ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Nadání a dovednosti, která pomáhá mladým lidem z dětských domovů a pěstounských rodin s rozvojem jejich nadání a dovedností, se správným výběrem studia, s přípravou na profesní život a se vstupem na trh práce, aby po odchodu z domova plynule navázali na běžný život.

My jsme minulý rok v rámci projektu Roz(h)led zorganizovali exkurze do našich prodejen a na Centrální sklad. Pro velký úspěch jsme zopakovali v březnu návštěvu Centrálního skladu, na kterou tentokrát dorazily děti z doma v Novém Jičíně. Roz(h)led připravuje dospívající na volbu jejich budoucího povolání a na první kontakt se světem práce.

Při prohlídce Centrálního skladu jsme dětem ukázali, jak funguje uskladnění zboží pomocí retraku do mnohametrové výšky, jak probíhá příjem a následná expedice zboží směrem do prodejen a k zákazníkům.

Kolega z dispečinku jim umožnil vyzkoušet si, jaké to je, sedět v autě naší komfortní DATART dopravy a vysvětlil jim, co obnáší práce řidičů, závozníků a jak funguje plánování rozvozů zboží ve spolupráci s dispečinkem.

Představili jsme jim také Výdejní místo, kde děti během exkurze měly zázemí s připraveným občerstvením, s výbornou kávou a s dárečky. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů