Po Vánocích zpět do formy

Domácímu cukroví, vánočce, bramborovému salátu, smaženému kaprovi, pečené kachně a dalším dobrotám odolá o Vánocích jen málokdo. Vánoční svátky také svádí k polehávání před televizí nebo vysedávání po návštěvách a konzumaci dalších nezdravých jídel. Jestliže po Novém roce nechcete slzet při každém zapínání džínů, začněte pomalu přemýšlet, jak se zase dostat do formy. Určitě oceníte následující hubnutí podporující pomocníky. Trénink či běh vám zefektivní sportovní náramek nebo hodinky, které změří a zanalyzují vaši aktivitu a donutí vás tak k ještě větším výkonům. K vyššímu tempu vás popožene i poslech kvalitní rytmické hudby. A váš nový zdravý jídelníček podpoří odšťavňovač, smoothie mixér nebo parní hrnec.

01/2017

Produktové tipy:

Fitness hodinky

Sportovní hodinky FITBIT Blaze
Stylové hodinky změří všechny vaše kroky, vzdálenosti, počet spálených kalorií, počet hodin, které jste prospali, i tepovou frekvenci. Také vás vzbudí vibracemi nebo vás upozorní, že vám přišla SMS nebo máte hovor – jsou totiž propojené s operačními systémy Android, iOS i Windows Phone. Na jedno nabití vydrží baterie až 5 dní a náramek hodinek můžete vybírat z několika barev. 

Fitness náramek FITBIT Charge 2
Kromě měření kroků, vzdáleností, tepu, spánku, aktivních minut nebo spálených kalorií nabízejí i režim automatického monitorování tréninku. Oceníte i chytrý budík, notifikaci hovorů a SMS a propojení se systémy Android, iOS a Windows Phone. Baterie vydrží na jedno nabití až 5 dní a náramek je k dostání v různých barvách. 

Sportovní sluchátka

Sportovní sluchátka AfterShokz Sportz M3
Sluchátka jsou navržena speciální technologií, která zprostředkovává hudbu skrze lícní kosti. Vaše uši tak během poslechu zůstávají kompletně nezakryty, díky čemuž můžete bezpečně vnímat své okolí – například při běhu. Na jedno nabití si se sluchátky můžete užít až 12 hodin nepřetržité hudební zábavy. 

TNB Sportovní pack - mikrosluchátka za uši + pouzdro na Smartphone
Balení obsahuje sluchátka do uší ve veselém žlutém provedení a černé pouzdro pro chytrý telefon. Sluchátka připevníte k uchu díky klipu, který vám zaručí pohodlné nošení a pevné uchycení při jakékoliv aktivitě. Svůj telefon nebo hudební přehrávač si díky pouzdru lehce upevníte na paži a při běhu jej budete mít vždy na dosah. 

Smoothie makers
Mixér ETA 1011 90000 Vital Blend
Díky nadstandardně vysokým otáčkám (až 28 000 za minutu) a maximálnímu příkonu 1 600 W rozmixuje dohladka i tak tvrdé suroviny, jako je červená řepa nebo arašídy – a to během několika sekund. Ideální pomocník i pro příznivce raw stravy. 

Fitness mixér ELECTROLUX ESB2500
Praktický mixér pro vyznavače aktivního stylu života. Součástí balení jsou hned dvě nádoby o objemu 600 ml, které slouží jak pro přípravu koktejlů, tak pro jejich přenášení (například do posilovny či na kola) a následnou konzumaci. Plastová lahev neabsorbuje žádnou chuť ani zápach a je omyvatelná v myčce. 

Další pomocníci pro zdravé vaření

Parní hrnec ETA Steampot 0134 90000
Při vaření v páře si potraviny uchovávají chuť, barvu i výživné látky. Příprava je rychlá, snadná, tichá a bez zápachu. Tato metoda je obzvlášť vhodná pro přípravu ryb a mořských plodů, drůbežího masa, zeleniny, brambor, rýže či hub.Celková kapacita nádob je 12,25 litru, bez problémů tedy uvaříte hlavní pokrm i přílohu. Součástí balení je i miska na vaření rýže s objemem 1,5 litru. Díky speciálním prohlubním na dně misek zde snadno uvaříte i vejce. 

Odšťavňovač Catler JE 4010
Výkonný 1200W motor a kvalitní nerezové síto zajistí maximální výtěžnost a přípravu té nejkvalitnější čerstvé šťávy během několika vteřin z jakékoliv ovoce nebo zeleniny. Díky velkému, 84 mm širokému plnicímu otvoru je možné vkládat celá jablka nebo pomeranče Na čelní straně je praktický LCD displej, který ukazuje aktuálně zvolenou rychlost a režim. Nabízí pět rychlostí odšťavňování. 

Nutriční váha BEURER BEU-DS61
Digitální váha je určena pro měření hmotnosti potravin do 5 kg a pro určení nutričních hodnot  a kalorických hodnot u 950 potravin.  Obsahuje 50 individuálně obsaditelných paměťových míst pro potraviny, dále funkci přivažování, možnost přepínání mezi gramy a uncemi, automatickou funkcí vypnutí po 180 vteřinách a funkcí varování při překročení horní hranice vážení. Váha automaticky sčítá hodnoty každého uloženého měření a kdykoliv si můžete zobrazit celkovou hodnoty.

 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů