První 3D videokamera na českém trhu exkluzivně v Datartu

Po úspěšném nástupu 3D televizorů společnost Datart v těchto dnech uvádí na český trh exkluzivně i první 3D videokameru, určenou pro běžné uživatele.

10/2010

3D kamera Panasonic HDC-SDT750

Jedná se o model Panasonic HDC-SDT750EP, který umožňuje pomocí speciální předsádky pořizovat videozáznamy s prostorovým zobrazením, vhodné pro přehrávání na 3D televizorech. Přístroj zároveň funguje i jako špičková Full HD kamera se standardním 2D záznamem.

Nedlouho po nástupu 3D televizorů do prodejen spotřební elektroniky pokračuje invaze 3D technologií dalším krokem. Tímto týdnem počínaje si mohou i čeští zájemci dopřát speciální 3D digitální kameru, která jim umožnit natáčet stereoskopické záznamy v plném HD rozlišení a uchovat si tak ještě působivější vzpomínky na zajímavá místa a významné životní okamžiky. Cenově dostupná možnost natáčení v 3D formátu jistě potěší i amatérské a poloprofesionální filmaře.

Kamera Panasonic HDC-SDT750EP je vybavena speciálním předsádkou VW-CLT1, která umožňuje pořizovat záznamy s 3D obrazem. Bez tohoto objektivu funguje jako špičková Full HD kamera, vybavená řadou pokročilých funkcí, či fotoaparát s rozlišením 14 Mpix. Podrobnou recenzi kamery včetně ukázek 3D záznamu najdete zde. Kamera je již dnes k dostání výhradně v prodejnách sítě Datart a prostřednictvím e-shopu Datart.cz, kde je k ní do konce měsíce možné dokoupit i 3D Blu-ray přehrávač Panasonic DMP BDT100EG za zvýhodněnou cenu.

Tiskovou zprávu naleznete a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

David Litvák
pr@datart.cz
+420 602 339 999

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů