Od pondělí v Datartu Černý týden - týden šílených slev

Od pondělí 21. do neděle 27. listopadu mohou zákazníci v rámci akce Černý týden nakupovat v kamenných prodejnách Datart a na e-shopu www.datart.cz výhodněji. Slevy až 83 % se budou týkat řady zboží od příslušenství, drobné elektroniky, smartphonů, přes herní konzole a televize, až po velké domácí spotřebiče, tedy všechny vánoční bestsellery. Průměrná výše slevy bude 38 %.

11/2016

„Minulý rok během Černého pátku nakupovali zákazníci nejčastěji sušičky Beko, které jsme v porovnání s konkurencí prodávali za nejlepší cenu. Vysoký zájem byl také o notebooky, full HD televizory a Playstation 4, které se vyprodaly ze všech akčních produktů nejrychleji," hodnotí Iva Pavlousková, tisková mluvčí společnosti Datart.

Černý pátek získal svoje pojmenování kvůli zácpám a komplikacím, které způsobuje zvýšený počet lidí ve městech. Tento americký nákupní svátek zdomácněl i v České republice. Datart se do něj zapojuje již podruhé. Během akce v minulém roce zaznamenal v některých prodejnách nárůst zákazníků až o 50 % a několikanásobně vyšší obrat v porovnání se stejným obdobím roku 2014. „Pro enormní zájem v loňském roce jsme akci prodloužili z jednoho dne na celý týden," doplňuje Iva Pavlousková.

Během Černého týdne se mohou zákazníci opět těšit na Playstation 4 za cenu již od 6 999 korun, na Apple iPad se slevou 10 %, na 40palcový televizor za méně než 5 tisíc korun nebo automatické kávovary se slevou více než 50 %. Na své si přijdou i milovníci výkonných mobilních telefonů, například smartphone ACER Jade Primo s operačním systémem Windows 10 bude v prodeji s 50% slevou. V Černém týdnu bude zlevněna také spousta kuchyňských spotřebičů a produktů zaměřených na péči o tělo.

Zlevněné zboží si mohou zákazníci koupit v některé z kamenných prodejen Datart nebo na e-shopu www.cernytyden.cz.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů