Nový notebook HONOR MagicBook je ode dneška exkluzivně v síti DATART, navíc s chytrými hodinkami HONOR MagicWatch 2 jako dárek

Datart dnes startuje předprodej notebooku HONOR MagicBook na svém e-shopu. Zákazníci, kteří využijí zahajovací akci v období předprodeje od 29. dubna do 5. května, získají k nákupu výkonného notebooku chytré hodinky HONOR MagicWatch 2 navíc jako dárek. Předobjednat si mohou i další novinku, a to bezdrátová sluchátka HONOR Magic Earbuds.

04/2020

Značka HONOR dnes v živém vysílání na Facebooku odhalila aktuální novinky, které rozšiřují rychle se rozvíjející portfolio produktů Smart Life. „HONOR se stává na domácím čínském trhu opravdovým love brandem s rekordním nárůstem prodejů za poslední období. Začínali jsme jako výrobce telefonů. Díky technologickému zázemí a velkému týmu expertů dnes dobýváme i trh s počítači,“ říká George Zhao, globální prezident značky HONOR. „Kombinace tenkého elegantního designu, lehké váhy, inovativních funkcí je vůbec první série notebooků HONOR MagicBook ideální pro mladou generaci, která v technologiích vyrostla a hledají počítač pro práci i zábavu.“

 

Notebook HONOR MagicBook představuje první generaci notebooků, kterými značka vstupuje do nového segmentu. MagicBook se pyšní až 10hodinovou výdrží baterie, FullView displejem s maximálním poměrem obrazovky k tělu notebooku a obrovskou rychlostí i při datově náročnějších operacích. Váží 1,38 kg a je tenký 15,9 mm. Díky kompaktní 65 W rychlonabíječce typu C je HONOR MagicBook 14 nabitý za půl hodiny. Na český a slovenský trh se HONOR MagicBook dostává v krásné elegantní barvě Space Gray.

 

Značka HONOR dnes představila kromě nové série notebooků také bezdrátová sluchátka HONOR Magic Earbuds s vynikajícím zvukem a potlačením hluku. Díky technologii Hybrid Active Noise Cancelling jsou ideálním doplňkem pro fanoušky fitnessu. Vestavný trojitý mikrofon zaručí maximální kvalitu při telefonovaní.

 

„Ze strany našich zákazníků očekáváme velký zájem o novinky značky HONOR. Jsme rádi, že jsme se stali exkluzivním partnerem při jejich uvedení na český a slovenský trh. Předpokládáme, že série notebooků HONOR MagicBook a sluchátka Magic Earbuds si najdou své příznivce stejně tak, jako všechny dosavadní produkty této značky,“ říká Roman Šubrt, vedoucí produktového marketingu IT značky DATART.

 

DATART nabízí notebook HONOR MagicBook za 15 990 korun. Zákazníci, kteří si produkty objednají v předprodeji, získají k nákupu hodinky HONOR MagicWatch 2 jako dárek. Bezdrátová sluchátka HONOR Magic Earbuds koupí za zavádějící cenu 2 990 korun.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů