basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Nová prodejna DATART – Opava, společenské a obchodní centrum Breda & Weinstein

Právě dnes otevřel jeden z největších prodejců spotřební elektroniky v Čechách a na Slovensku společnost DATART INTERNATIONAL,a.s. svou prodejnu v novém společenském a obchodním centru Breda & Weinstein v Opavě. Prodejna, která je umístěna v přízemí obchodního centra, nabízí zákazníkům na ploše více než 1000 m2 veškeré prodejní standardy i nadstandardní služby obchodní sítě prodejen DATART.

„V nově otevřeném společenském centru Breda&Weinstein v centru Opavy, jehož znovuotevření navazuje na více než 100letou tradici obchodního domu a pivovaru, otevíráme naši již 32. prodejnu, kde za stejné ceny jako na internetu nabízíme široký sortiment výrobků spotřební elektroniky a služeb. Pevně věříme, že tato nová prodejna svou nabídkou uspokojí zákazníky z Opavy a okolí a naplní náš cíl 100 % spokojených zákazníků.“ říká Petr Seman, ředitel divize nových projektů DATARTu.

Opavská prodejna je pátá v regionu severní Moravy a zákazníkům je otevřena od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin.

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci naleznete zde

Kontakt pro média:

Jana Choroušová

+420 225 991 276

Jana.Chorousova@datart.cz

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů