Nepodložené informace o uzavírání prodejen DATART

Nepříznivé výsledky jednoho akcionáře se fungování společnosti DATART nedotknou

Společnost Datart působí na Českém a Slovenském trhu už více než 20 let. Její postavení je silné díky zaměření na nejlepší ceny, nejlepší sortiment a nejlepší služby. Jako první také srovnala ceny v kamenných prodejnách s cenami na internetu. Od roku 2000 je členem Darty Group.

12/2012

Spolupráce, která byla zpočátku velice přínosná pro obě strany, začala v poslední době vykazovat velmi nízkou přidanou hodnotu pro Datart. Proto již několik měsíců probíhají jednání iniciovaná ze strany společnosti Datart, která směřují ke zpětnému převzetí podílu od Darty Group. Tato jednání dosud nejsou ukončena, výsledek je však očekáván v nejbližší době.

Datart je zdravá, dobře fungující společnost s významným podílem na obou trzích, a převzetí podílu partnera, který má potřebu aktuálně řešit svoji situaci na jiných trzích, jí umožní ještě dynamičtěji rozvíjet své aktivity na obou trzích, kde dlouho a úspěšně působí.

Zavírání prodejen v tomto kontextu rozhodně není aktuální, Datart má svoji konzistentní expanzní politiku, a v případě, kdy se naskytne vhodná příležitost, je připraven svoji síť podle aktuálních potřeb rozšiřovat. Toto potvrzuje mj. i otevření nové prodejny Datart v nákupním centru Breda v Opavě 15.11.2012 či celková modernizace prodejny v centru Nový Smíchov v Praze na nejnovější, moderní koncept prodeje elektroniky.

Tisková zpráva je ke stažení zde.

Kontakt pro média:

Jana Choroušová

+420 725 566 108

jana.chorousova@datart.cz

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů