basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

V červnu se na e-shopu Datart.cz nejlépe prodávaly navigace

Blížící se letní období dovolených a cest po České republice i zahraničí se v červnu odrazilo na e-shopu Datart.cz zvýšeným zájmem o navigační zařízení.

Nejprodávanějším výrobkem se stala navigace GARMIN Nüvi 765T Lifetime, která přitom s doživotní aktualizací map zemí Evropy rozhodě nepatří mezi nejlevnější výrobky ve své kategorii. Zvyšující se zájem o dotykové telefony potvrdil úspěch mobilu HTC HD2, nejprodávanější televizor Panasonic TX-P42X20E zase potvrdil nárůst zájmu o modely s většími úhlopříčkami.

Navigace GARMIN se v červnu stala nejprodávanějším výrobkem na e-shopu Datart.cz, zatímco plazma Panasonic TX-P42X20E vygenerovala největší celkové tržby. Zájem o tento televizor s úhlopříčkou 42“ potvrdil postupnou konverzi českých diváků k modelům s většími obrazovkami. I naše domácnosti už zjevně ví, že kvalita HD obrazu umožňuje podstatně kratší pozorovací vzdálenosti, nežli na jaké jsme byli zvyklí. Také nejúspěšnější LED televizor Sony KDL40EX705AEP nabízí větší jak metrovou úhlopříčku obrazovky.

Za pozornost stojí jistě i úspěch špičkového mobilu HTC HD2, o dotykové mobily ale narůstá zájem obecně a dobře se prodávají i modely nižších cenových kategorií. Bez zajímavosti není ani zvýšený zájem o pračky, přičemž nejvíce zákazníci Datart.cz utratili za LG-F-1222ND, která jistě přes léto dobře poslouží na nejedné chatě či chalupě.

Nejúspěšnější zboží na e-shopu Datart.cz - červen 2010, vybrané segmenty:

  • 3D- televizor Samsung PS50C7000Y
  • LCD televizor Samsung LE 32C550
  • Plazmový televizor Panasonic TX P42S20E
  • LED televizor Sony KDL40EX705AEP
  • Notebook HP Compaq Presario CQ61 430EC

Tiskovou zprávu naleznete a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

David Litvák
pr@datart.cz
+420 602 339 999
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů