Napařovač na oděvy vám usnadní práci a vylepší image

Napařovače už nejsou jen doménou stylistů a módních návrhářů. Pokud potřebujete během dne rychle přežehlit a osvěžit halenku nebo sako, aniž byste museli vytahovat žehlicí prkno, tenhle spotřebič si rychle zamilujete. Navíc zvládne vyžehlit i ty nejjemnější látky, můžete jej použít i v domácnosti a vybírat můžete mezi cestovní a domácí variantou se stojanem.

09/2016

Napařovače bezpečně a rychle odstraní záhyby na jemných a obtížně žehlitelných materiálech. Můžete je bez obav použít na hedvábnou halenku, kašmírový svetr, plizovanou sukni, krajkové šaty, vlněný kabát nebo své oblíbené sako. Zároveň jsou dostatečně výkonné na to, aby osvěžily i silnější materiály, například potahy na pohovkách nebo závěsy. Horká pára navíc zabíjí bakterie a zbavuje oblečení nežádoucích pachů z jídla, cigaret nebo potu a pomáhá tak oddálit praní a chemické čištění. 

Výhodou je i to, že nepotřebujete žehlicí prkno. Domácí napařovač se prodává se stojanem, v případě cestovní varianty stačí pověsit oblečení na jakýkoliv stabilní povrch. Pokud chcete vypadat skvěle v práci i na cestách, můžete si cestovní napařovač přibalit do kufru nebo schovat v kanceláři a používat jej, kdykoliv potřebujete.

Jak používat napařovač na oděvy?
Naplňte nádrž vodou a zapojte napařovač do zásuvky.
Počkejte necelou minutu, než se voda ohřeje.
Pověste oděv na stabilní povrch nebo přímo na vestavěný věšák napařovače.
Jednou rukou jemně napněte látku a druhou ji napařujte.

Produktové tipy:

Ruční napařovač oděvů - PHILIPS GC320/55
Ruční napařovač PHILIPS GC320/55 je díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti (660 g) ideální pro osoby, které často cestují. Trvalý výstup páry činí až 24 gramů za minutu, takže efektivně vyžehlí i nepoddajné záhyby. V balení najdete i speciální kartáč, který je vhodný pro žehlení oblečení ze silnějších látek, například pláště. Do odmímatelné nádržky se vejde až 60 ml vody.

Napařovač oděvů se stojanem - Philips GC536/35
Disponuje příkonem 2000 W a poskytuje výstup páry 40 g/min. Zároveň nabízí 3 stupně výstupu páry a režim Eco pro úsporu energie. Pomocí regulace výkonu ho můžete používat i na jemné tkaniny. Napařovač oděvů Philips GC 536/35 je vybaven hlavicí s velkou napařovací plochou z nerez oceli pro lehčí napařování a odnímatelnou nádobou na vodu s objemem 1,2 l. Součástí výbavy je i ramínko s funkcí uzamčení a zavěšení různých druhů oděvů a ochranná rukavice proti popálení. 

Oba napařovače jsou exkluzivně k dostání pouze v Datartu. 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů