Nádobí Pohlreich selection nově v Datartu!

Profesionální nádobí, mixéry, mlýnky na koření, nože a struhadla z exkluzivní řady Pohlreich selection od Potten & Pannen & Staněk nyní můžete nakoupit na www.datart.cz nebo si je napřed prohlédnout v Datart kuchyňských studiích v nákupních centrech Arkády Pankrác a Avion Zličín.

11/2016

Kolekci Pohlreich selection sestavil populární český šéfkuchař a kulinářský guru Zdeněk Pohlreich z vysoce kvalitního kuchyňského vybavení, které sám používá. Cílem je dát zkušeným i méně zdatným milovníkům vaření do ruky dokonalé nástroje, s nimiž zvládnou každou kulinářskou výzvu - ať už se rozhodnou připravit míchaná vajíčka nebo čtyřchodové menu korunované nadýchaným souffle. Máte doma nadšeného kuchaře? Tohle je pro něj ten pravý vánoční dárek!

Produktové tipy:
Keramický pekáč papillote a keramický tajine z kolekce Emily Henry
Hodí se nejen na přípravu pokrmů, ale zároveň i skvěle ozdobí váš stůl. V oválném keramickém pekáči papillote připravíte mořské i sladkovodní ryby i další druhy masa – díky termoakumulačním vlastnostem burgundské keramiky Emile Henry je maso vždy šetrně a rovnoměrně propečeno. Tajine představuje speciální způsob úpravy jídel z jednoho hrnce, pochází ze severní Afriky a jeho obliba u nás v poslední době výrazně roste. Kónický tvar vrchní části je ideální pro cirkulaci a kondenzaci páry, takže maso zůstává krásně šťavnaté. Použít ho můžete v troubě i na sporáku.

Mlýnky na koření – kolekce Peugeot
Čerstvě namletá sůl nebo pepř se s balenými produkty absolutně nedá srovnávat a tahle kolekce v sobě navíc skloubí skvělou funkčnost s lákavým designem.
Peugeot ZANZIBAR mlýnek s třemi druhy pepře
Peugeot Daman mlýnek na pepř 
Peugeot Daman mlýnek na sů
Peugeot Alpha tácek pro mlýnky

Hliníkové pánve z kolekce Woll
Díky své váze, nepřilnavému povrchu i perfektnímu provedení naplňují oblíbené rčení Zdeňka Pohlreicha, že vařit je snadné. Nic se na ně nepřichytí, snadno se myjí a vypadají tak dobře, že je budete chtít používat znovu a znovu. Díky odnímatelné rukojeti je můžete použít i v troubě a hodí se i do myčky na nádobí.
Woll Wok 30 cm
Woll Pánev 24 cm 

Zwilling Set nádobí 5 ks
Klasicky vypadající sada, kterou má mimochodem doma i Zdeněk Pohlreich, obsahuje tři hrnce s poklicí, omáčník a kastrol s poklicí. Nádobí je vyrobeno z nerezové oceli 18/10, odolné proti poškrábání, má sendvičové dno se silným hliníkovým jádrem, ergonomické rukojeti odolávající vyššímu zahřátí a hodí se pro všechny typy sporáků i do trouby.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů