Finále MS v hokeji 2010 si díky soutěži společností Datart a HP užil Martin Hynek osobně

V životě jsem si nemohl přát lepší výhru, než se podívat na vysněné finále, které navzdory podceňování českého týmu dopadlo přímo úžasně - prvním místem. Atmosféra na stadionu i po celém městě byla fantastická a mezi fanoušky panovala přátelská atmosféra.

06/2010

Po skončení utkání výsledkem 2:1 pro ČR vypukla ohromná radost, která nebrala konce. Určitě mám zážitek na celý život, který dopadl výhrou českého týmu a zapíše se do historie hokeje,“ shrnuje nadšeně svůj zážitek Martin Hynek. „V neposlední řadě musím poděkovat společnosti Datart, která mi umožnila zúčastnit se soutěže o lístky na toto nezapomenutelné finále. Se zakoupenou tiskárnou HP Photosmart Plus i službami, kterých se mi v Datartu dostalo, jsem maximálně spokojen,“ dodává vítěz společné soutěže společností Datart a HP.

Od dubna do května 2010, při zakoupení tiskárny HP Photosmart Plus, ke které byly navíc zdarma 4 inkoustové cartridge v hodnotě 1000 Kč, se mohli zákazníci zúčastnit soutěže společnosti Datart „HP + MS v hokeji“.

Stačilo co nejpřesněji odhadnout „Jaká je prodejní rozloha pražských prodejen Datart?“ a vyhrát 2 lístky na hokejové MS v Kolíně nad Rýnem, včetně ubytování v hotelu. Nejblíže se svým tipem dostal pan Martin Hynek z Olomouce, kterému byla cena předána v olomoucké prodejně Datart v obchodním centru Olympia.

„Byl to skvělý pocit, předávat lístky na finálový zápas s vědomím, že se do něj může dostat i reprezentace České republiky,“ říká vedoucí olomoucké prodejny. „Obdobné soutěže nejsou pro naše zákazníky ničím výjimečným, tentokráte to vyšlo doslova excelentně. Jelikož se Datart dlouhodobě zaměřuje na poskytování služeb, tak v obdobných ‘radostech’ pro naše zákazníky budeme určitě pokračovat i nadále,“ dodává David Novák, ředitel marketingového oddělení společnosti Datart International.

Soutěže jsou pravidelně zveřejňovány na webových stránkách www.datart.cz i www.datart.sk, fanouškům na Facebooku (www.facebook.com/DATART.cz) a samozřejmě v každé prodejně.

Tiskovou zprávu ke stažení a další fotografie naleznete zde

Kontakt pro média:

pr@datart.cz
+420 724 849 841

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů