Datart.cz: Moderní domácnost znamená mít pračku a sušičku

Nejúspěšnějším produktem se na eshopu Datart.cz v lednu 2012 stala „slim“ automatická pračka AEG Lavamat 47330, vhodná svými vlastnostmi po každou rodinu - technologicky dokonalá s intuitivním ovládáním, přitom tichá, s minimem vibrací.

02/2012

S malým odstupem pak následovala sušička prádla stejného výrobce AEG T75470AH, taktéž se pyšnící tichým chodem díky redukci hluku Silent System.

V lednu prodejům na eshopu Datart.cz jednoznačně dominovaly pračky a sušičky. Zájem zákazníků se soustředil především na energeticky úsporné spotřebiče, což může být i reakce na plánované zvyšování cen energií. A široká nabídka moderních technologicky vyspělých spotřebičů, jako jsou například sušičky prádla s tepelným čerpadlem, vychází zákazníkům v tomto vstříc. Příkladem může být sušička prádla Bosch WTW84360BY. Do popředí zájmu zákazníků se také postupně dostávají kombinované spotřebiče, které v domácnostech šetří místo. Důkazem toho je technologicky dokonalá pračka se sušičkou Bosch WVH28420EU, která je první takovouto kombinací, která při sušení nespotřebovává na chlazení vodu. Žebříček úspěšných spotřebičů z oblasti bílé techniky uzavírá k přírodnímu prostředí šetrná chladnička s mrazákem Electrolux ERD18002W s nízkou spotřebou energie. Datart.cz tak opět potvrzuje, že patří mezi obchody, kde se realizují nákupy velkých spotřebičů. Jistě nezanedbatelným důvodem tohoto faktu je i široká paleta doplňkových služeb, v čele s nabídkou dopravy, instalace a odvozu starého spotřebiče zdarma, což zákaznici dlouhodobě oceňují.

Tradičně si v prodejích na eshopu Datart.cz vedly velmi dobře i televizory. Nejúspěšnějším byl cenově dostupnější FullHD LCD televizor Samsung LE32D550, velmi těsně následován plazmovým televizorem Panasonic TX-P42G30E s novým značením neoPlasma, s vylepšeným plazmovým panelem. Co se menších a mobilních spotřebičů týče, zájem byl především chytré mobilní telefony. Nejlépe si vedly Apple iPhone 4S, který okupuje nejvyšší příčky pomyslného žebříčku již tradičně a potvrzuje tak neustávající kultovnost jablečných strojků, a stále úspěšný HTC EVO 3D. Následovaly je jeden z nejmenších Android smartphonů SonyEricsson Xperia Mini a nový protihráč zavedených bojovníků HUAWEI Sonic, který se prezentuje především kombinací „hodně muziky za málo peněz“. Tablety reprezentují skvělými prodeji úžasně tenký Asus EEE Pad TF PRIME 10.1 s možností připojit externí klávesnici a Samsung Galaxy TAB 8.9 WIFI 16GB P7310.

Nejúspěšnější zboží na e-shopu Datart.cz - leden 2012, vybrané segmenty:

  • Chladnička s mrazákem Electrolux ERD18002W
  • Pračka AEG Lavamat 47330
  • Sušička prádla AEG T75470AH
  • Mobilní telefon Apple iPhone 4S 32GB
  • Tablet Asus EEE Pad TF PRIME 10.1
  • Plazmový televizor Panasonic TX-P42G30E

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

Jana Choroušová
Jana.Chorousova@datart.cz
+420 225 991 276

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů