Léto v přírodě: jedeme na vodu a čundr!

Patříte mezi zaryté vodáky a nejraději spíte pod stanem nebo pod širákem? Nebo jste spíše domácí typ, ale kvůli dětem se překonáte a alespoň na víkend si půjčíte raft či kanoi a navzdory lehčímu nepohodlí strávíte dvě noci v kempu nebo v lese? Pak by se vám mohly hodit následující věci pro aktivní dobrodruhy.

07/2017

Powerbanka TP-LINK TL-PB10400 10400mAh
S vysokou kapacitou 10 400 mAh budete moct svůj chytrý telefon nabít 3-5krát. Dva zabudované USB porty vám umožní nabíjet dvě zařízení současně, ať už jde o dva telefony, tablet s telefonem nebo další kombinace. Integrovaná baterka se vám bude hodit při domácích i venkovních aktivitách, LED kontrolka vám dá vědět o stavu baterie nebo stavu nabíjení. Součástí balení je i praktické cestovní pouzdro a Micro USB kabel. 

Čelovka do náročných podmínek Varta Indestructible
Je voděodolná, na povrchu pogumovaná a bez poničení přežije pád až z devítimetrové výšky. S dobou svitu až 40 hodin a rozsahem paprsku 24 metrů se s ní neztratíte ani v těch nejvzdálenějších končinách. Napájení je na 3× AAA baterie. 

Outdoorová kamera LAMAX ACTION X8 Electra
Cenově dostupná akční kamera s  4K rozlišením, integrovaným Wi-Fi, LCD displejem a spoustou příslušenství. Je vodotěsná až do 30 m. Mezi další výhody patří kvalitní full HD video při 60 fps, široký úhel záběru 170°, časosběrné video, funkce autokamery, cyklické natáčení či parkovací režim. 

Hliníková láhev Alpina 22898
Láhev o objemu 750 ml je vyrobena z jednoho kusu hliníku, čímž si uchovává vysokou odolnost. Šroubovací víčko poskytuje skvělé těsnění, nemusíte se tedy bát, že vám po cestě voda vyteče do batohu. Díky praktickému očku ji navíc můžete upevnit na opasek nebo na batoh, prostě tam, kde vám bude při cestách vyhovovat. 

Univerzální outdoorová navigace GARMIN Oregon 600
Zaujme vás svou všestranností, využijete ji při turistice, jízdě na kole, rybolovu i v autě či na motorce. Dotykový 3" displej je výborně čitelný za všech podmínek, navíc zvládá měnit orientaci automaticky (na výšku/šířku). Zajištěna je zvýšená odolnost vůči nárazům, blátu, vlhkosti či vodě. Součástí je podrobná mapa České republiky v měřítku 1:25 000. Podporuje Geocaching. Cena je 6990 Kč.

Vysílačky Motorola TLKR T80
Jedná se o sadu dvou vysílaček s dosahem až 10 km ve volném prostoru. Nabízí 8 radiových kanálů + 121 kódů a funkce pro skenování a monitorování těchto kanálů. K dispozici máte i praktický LCD displej a integrovanou LED svítilnu. Voděodolné jsou podle certifikátu IPx2. Doba provozu na jedno nabití je 16 hodin, možné je využít nápájení 4× AAA do každého přístroje.

COOL-IT chladicí taška přes rameno
Pojme až 8,6 litru nápojů a potravin a zajistí, že vám svačina v lodi vydrží svěží až do večera. 

N.rit Cool Towel Twin 
Tenhle šátek/osuška (100 x 20 cm) vám ve vedrech zajistí příjemné osvěžení, protože díky materiálu z inteligentních polymerů promění vodu a pot na chladivý obklad. Složený se vejde i do pouzdra od brýlí, verze Twin navíc značí luxusní dvouvrstvé provedení rozšířené o savou vrstvu k otírání potu. Stačí jej namočit do vody, zlehka vyždímat a protřepat. A až budete mít pocit, že chlad opadá, šátek znovu protřepte, čímž docílíte opětovného ochlazení. Využijete jej navíc i v zimě, kdy po namočení do horké vody dokáže dlouho udržet vysokou teplotu. 

 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů