Kuvings Fermentor: vyrobte si vlastní jogurt, sýr nebo ocet

Baví vás v kuchyni experimentovat, zajímá vás, co jíte, nebo jen rádi zkoušíte nové věci? Pořiďte si přístroj Kuvings Fermentor, který funguje na principu kvašení a díky kterému se z vás během chvíle stane expert na domácí jogurt, sýr, ocet, nakládanou zeleninu nebo ovocné víno.

Kvašení představuje pradávný způsob, jak ze základních surovin získat zdravou a chuťově zajímavější potravinu. Využijte ho tedy ve svůj prospěch, navíc s použitím moderních technologií, které se postarají o správnou teplotu i čas přípravy. Co konkrétně si můžete doma vytvořit?

Domácí jogurt
V tomto přístroji připravíte skvělý řecký jogurt, který patří mezi superpotraviny a vyniká například vysokým podílem bílkovin. Jeho příprava je jednoduchá, smícháte mléčnou bakterii s mlékem a na ovládacím panelu vyberete příslušnou volbu.

Čerstvý sýr
Součástí balení je i syřidlo Kuvings, s jehož pomocí vytvoříte z mléka krásně nadýchaný čerstvý domácí sýr. Přidejte k němu bylinky nebo smetanu a získáte výborný cottage. Fantazii se ale meze nekladou a třeba ořechy nebo ovoce dodají vašemu výtvoru také ten správný říz.

Ocet, čalamádu i víno

Domácí ocet plný chuti vyrobíte z obyčejného octu v kombinaci s cukrem a ovocem či zeleninou, čímž získáte lahodný základ pro studenou i teplou kuchyni. Kuvings Fermentor využijete i k přípravě čalamády – nyní připravíte kvašenou, kysanou nebo nakládanou zeleninu mnohem rychleji a v množství, které opravdu spotřebujete. Z ovoce pak můžete připravit své oblíbené ovocné víno, které vás v létě osvěží a v zimě zahřeje.

Kuvings Fermentor prodává jako jediný v ČR Datart prostřednictvím svého eshopu. K dostání je ve třech barevných variantách – bílé, červené a stříbrné.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů