basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Jistota Vánoc jsou dárky z kamenných obchodů

Vánoční svátky se nám blíží, řada Čechů však stále nemá nakoupené dárky a odkládají to na poslední chvíli. Každoročně přepravní služby rozvážející zboží z e-shopů  v předvánočním období kolabují, do toho letos zaměstnanci České pošty plánují stávku.  Stále více lidí proto vyráží nakupovat vánoční dárky do kamenných prodejen, kde si dárky jednak prohlédnou, ale také si je mohou hned odnést.  Jedině tak mají jistotu, že dárky budou mít včas do Vánoc.

Ze situace nejvíce těží obchodníci se širokou sítí prodejen, jako například elektrořetězec Datart. Tomu návštěvnost prodejen každým dnem prudce roste, ale největší nápor teprve firma očekává a dle dostupných informací je řádně připravena. „Všech 33 našich prodejen je plných dárků, nyní zde máme pětkrát více zboží než po zbytku roku. Prodejny nyní zavážíme až čtyřikrát denně dalším zbožím. Zároveň s výběrem vhodných dárků pomáhá zákazníkům trojnásobek prodejních specialistů,“ informuje Martin Heřmánek, ředitel prodeje Datartu.

„Minulý týden se nejvíce prodávali herní konzole, které se letos staly jednoznačným vánočním hitem.  Například Playstation 4 jsme prodali již více jak tisíc kusů. Výrazně stoupl zájem o malé kuchyňské spotřebiče, zejména pak roboty, mixéry, kávovary a rychlovarné konvice," řekla Iva Pavlousková tisková mluvčí Datartu. Další velkou skupinou s velkým nárůstem prodejů jsou mobilní telefony, největší zájem je o modely Apple, Lenovo a Samsung. Velmi oblíbené  jsou také produkty péče o tělo – fény, kulmy, žehličky na vlasy, zubní kartáčky, zastřihovače, holící strojky atd. Pro inspiraci může každý nahlédnout do aktuálního přehledu nejprodávanějších dárků: https://www.datart.cz/nejprodavanejsi_darky/index.html

Až do 23. prosince jsou všechny prodejny Datartu otevřeny každý den od 9 do 21 hodin, na Štědrý den pak do 12 hodin. „ Jako každý rok i letos nabízíme zdarma službu výměnu nevhodného dárku. Nevhodné dárky je možné u nás vrátit od 27. prosince do 6. ledna, letos jsme tuto lhůtu na přání zákazníků prodloužili. Ihned v prodejně zákazníkům nevhodný dárek vyměníme za jiné zboží, dárkovou kartu nebo vrátíme peníze" dodal Martin Heřmánek. 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______