Datart je partnerem festivalu HighJump 2010

Společnost Datart International se stala jedním z hlavních partnerů 11. ročníku otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody HighJump 2010, které proběhne ve dnech 30. a 31. července v lomu u Hřiměždic nedaleko Příbrami.

Skoky do vody budou probíhat ve třech disciplínách, z 12 m věže, z 16 m věže a z 5 m houpačky. Diváci tak budou mít podívanou na salta, vruty a jiné akrobatické kousky. Zaskákat si budou moci, kromě světové skokanské špičky, také odvážlivci z řad veřejnosti, kteří pocítí adrenalinový skok včetně drtivého dopadu na vlastní kůži.

„Pro skokany jsme připravili i speciální disciplínu o extra ceny – Skočte si do Datartu – kde bude hodnocen nejdelší skok do dálky. Ti z vás, kteří se přijedou pouze pobavit, se mohou těšit na naší Relax Zone DATART s Wi-Fi připojením pro všechny návštěvníky,“ říká Lenka Dominiková, marketingová manažerka společnosti Datart International. „Datart se už těší na sportovce i milovníky dobré nálady a letní zábavy,“ dodává L. Dominiková.

Datart připravil pro všechny své zákazníky příležitost vyhrát zajímavé ceny, se kterými si mohou užít léto o trochu více. Stačilo od 10. do 30. června cokoliv nakoupit v prodejnách Datart a tipnout si odpověď na soutěžní otázku: „Kolik km jsme ujeli v rámci služby DOPRAVA ZDARMA za měsíc květen při cestě se zbožím za našimi zákazníky?“

Pořadí bylo vytvořeno z tipů, které se nejvíce přiblížily ke skutečnému počtu kilometrů. Soutěžící na prvním a druhém místě vyhráli jízdní kola Scott, na třetím a čtvrtém místě získali cyklonavigace Garmin Dakota 20 Sport a dalších 40 účastníků v pořadí se může těšit na dopis se vstupenkou na HighJump 2010

Více informací o soutěžních cenách naleznete na stránkách www.scottsports.cz, www.datart.cz. HighJump 2010, včetně možnosti přihlášení, naleznete na www.highjump.cz. Soutěže jsou pravidelně zveřejňovány v tištěných letácích, na webových stránkách www.datart.cz i www.datart.sk, fanouškům na Facebooku (www.facebook.com/DATART.cz) a samozřejmě v každé prodejně.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů