basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Francouzský týden ve Francouzské

Český prodejce elektra Datart v pondělí 15. května otevírá novou prodejnu v pražské Francouzské ulici, kde představí první z tzv. městského konceptu malých prodejen. U této příležitosti pořádá akci Francouzský týden ve Francouzské, kde se všichni návštěvníci až do 19. května mohou těšit na čerstvé croissanty, balonky, kávu Nero, která je exkluzivně dostupná pouze v Datartu, nebo na francouzské šansony. A to vše ve velkém stylu s černými stylovými barety, černými francouzskými kníry nebo bílými proutěnými košíčky á la Provence.

„V prodejně ve Francouzské najdou zákazníci malé spotřebiče a příslušenství, které běžně používají jak v domácnostech, tak v kanceláři. K dispozici bude také e-kiosek, ve kterém si mohou zákazníci prohlédnout veškerou nabídku Datartu a vybrané zboží rovnou objednat," uvádí Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datart.

„Prodejna bude fungovat zároveň jako expresní výdejna, zboží budeme zavážet 5x denně 7 dní v týdnu. Do prodejny jej zákazníkům samozřejmě dodáme zdarma," dodává Iva Pavlousková. Další informace naleznete na webu, sociálních sítích, v newsletteru a letáku spolu se slevovými kupóny v okolí prodejny. Otevření další malé prodejny v Nymburku je plánováno na léto. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______