Elektrovozítka nejen pro zábavu

Svezou vás ve městě a některé i v náročnějším terénu. Nejenže si na nich užijete spoustu zábavy, ale zároveň šetříte čas, protože se s nimi přesunete podstatně rychleji, než kdybyste šli pěšky. Oproti jiným dopravním prostředkům jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Řeč je o elektrovozítkách, jejichž obliba v poslední době prudce roste.

Kolonožka
V anglicky mluvících zemích se občas nazývá vznášedlo (hoverboard) a funguje navenek celkem jednoduše: stojíte na dvou kolečkách spojených plošinkou. Rychlost a směr určujete sami nakláněním nohou a o samotné řízení a postoj se stará systém gyroskopů, který vyvažuje pohyby jezdce. Zvládá jízdu vpřed, vzad i otáčení na místě a jízda na ní bývá dost zábavná.

Kolonožka Eljet offroad grafiti
S touto kolonožkou můžete díky jejím větším kolům klidně vyjet z města a radovat se i z jízdy v náročnějším terénu. Dva motory o výkonu 350 W umožní jízdu rychlostí až 16 km/h, doba nabíjení je 1,5 hod. a dojezd 20 km. Maximální nosnost je 120 kg. 

Kolonožka Eljet standard
Pohání ji dva motory o výkonu 350 W, které umožňují maximální rychlost až 16 km/h. Pohyb na ní je proto relativně bezpečný. Doba nabíjení činí 1,5 hod. a dojezd 20 km. Váha se pohybuje kolem 12 kilogramů a maximálně uveze jezdce o hmotnosti 120 kg. 

Elektrická jednokolka
Má pouze jedno kolo, a když si na ni stoupnete, budete ji řídit přenášením váhy. Zabudovaný gyroskop se tomu precizně přizpůsobí a rozjede jednokolku požadovaným směrem.

Jednokolka  INMOTION V5 WHITE
Jádrem celého přístroje je skvělý motor o výkonu až 450 W. Na jedno nabití může jednokolka urazit až 20 km, baterie bude plně nabitá už za 90 minut a maximální rychlost jízdy je 20 km/h, což se s klasickou chůzí nedá srovnat. Jednokolku můžete připojit díky speciální mobilní aplikaci a rozhraní Bluetooth i ke svému mobilu a prozkoumat tak statistiky ze svých jízd nebo stav baterie. 

Jednokolka INMOTION V5+ BLACK
INMOTION V5 + s dvojnásobnou kapacitou baterie nabízí extra dlouhou výdrž s dojezdem až 35 km na jedno plné nabití. Baterie se nabije již během 90 minut a maximální rychlost jízdy činí 20 km/h. Jednokolka je určena pro uživatele do 120 kilogramů.

Elektrická koloběžka neboli elektrokoloběžka
Vypadá jako běžná koloběžka, jenom je poháněná elektromotorem. Rychle vás přesune z místa na místo a jako bonus neznečišťuje životní prostředí.

Elektrokoloběžka INMOTION LIVELY
Výkonný motor zvládne během pouhých 1,5 sekundy akcelerovat na maximálních 25 km/h. Maximální dojezd je 30 km.  Baterie se nabíjí maximálně 5,5 hodiny a pevné ergonomické tělo koloběžky unese až stokilového uživatele. Dá se složit do kompaktního tvaru, nabízí světlomet a brzdové osvětlení a LCD displej vás neustále informuje o aktuální rychlosti a stavu baterie. Pomocí Bluetooth navíc můžete elektrokoloběžku připojit ke svému mobilu. 

Elektrokoloběžka Razor E300
Má pevný rám se širokou nášlapnou plochou a je vybavena koly se vzduchovými pneumatikami pro velmi komfortní jízdu. Dosahuje rychlosti až 24 km/hod, pohání ji vysoce výkonný motor 250 W, čas dobití baterie je 6 až 8 hodin a nabízí nepřetržitý provoz až 40 minut. 

Elektrokoloběžka Razor E300s
Díky širokým kolům je jízda rychlá, pohodlná a plynulá. Dostatečně velké stupátko zajišťuje pohodlnou jízdu, rám je pevný a bezpečný. Dosahuje rychlosti až 24 km/hod, pohání ji vysoce výkonný motor 250 W, čas dobití baterie je 6 až 8 hodin a nabízí nepřetržitý provoz až 40 minut. Pro milovníky jízdy vsedě je vybavena odnímatelným sedátkem. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů