Datart zavede rozvozy zboží z prodejen domů

S ohledem na dynamický vývoj situace v Česku a snahu minimalizovat riziko šíření nákazy koronavirem, Datart v nejbližších dnech rozšíří své služby o rozvozy zboží domů z prodejen. Český elektro prodejce navíc přijal přísná hygienická opatření, kterými chrání zdraví zákazníků a svých zaměstnanců.

03/2020

„Rezervaci a osobní odběr zboží na prodejně rozšíříme o službu, kdy prodejna bude zákazníka telefonicky kontaktovat a nabídne mu možnost doručení výrobku domů. Tato služba by měla být bezplatná a nebude se vztahovat na zboží většího rozměru,“ říká mluvčí značky Datart Eva Kočicová a doplňuje, že při nákupu velkých domácích spotřebičů a velkorozměrové elektroniky má zákazník standardně možnost volby doručení domů vlastní službou DATART DOPRAVA, případně zvoleným smluvním dopravcem. Datart navíc v tomto období zavádí dopravu velkých spotřebičů zdarma.

 

Elektro prodejce současně přijal soubor preventivních opatření, kterými chce eliminovat riziko šíření nákazy při přímém kontaktu. „Naši řidiči jsou vybaveni dezinfekcí, kterou si před každou předávkou i po ní umývají ruce. Postupně budeme u řidičů zavádět také používání roušek a respirátorů. Tímto preventivním opatřením chceme chránit zdraví zákazníků i našich zaměstnanců,“ vysvětluje Eva Kočicová. Novou službu Datart zavádí i přesto, že vláda ve svém dnešním rozhodnutí elektro prodejcům, zřejmě s ohledem na důležitost nabízeného sortimentu, udělila výjimku z obecného zákazu otevření maloobchodních prodejen.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů