basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Datart.cz vyprodává elektroniku i v internetových aukcích

Mimořádně bohatá nabídka zboží v online aukcích čeká po lednové inventuře centrálního skladu na návštěvníky e-shopu Datart.cz. Bohatší výběr je k nalezení zejména v rámci „velké bílé“ spotřební elektroniky - tedy mezi pračkami, ledničkami, mrazáky či sporáky. Nadstandardně širokou nabídku zde ale naleznou i zájemci o nákup LCD a plazmových televizí, přičemž průměrná finální cena zboží zakoupeného v aukci se pohybuje 30% pod standardní e-shopovou prodejní cenou.

Mimořádně výhodné nákupy na adrese Aukce.Datart.cz nyní ještě více zatraktivňuje dočasné navýšení nabídky dražených produktů, související s povánoční inventurou centrálního skladu. Každý den si tak návštěvníci e-shopu Datart.cz mohou v aukcích vybírat ze 120 až 150 výrobků. Zhruba polovina z nich je tvořena velkými „bílými“ spotřebiči, jako jsou ledničky, mrazáky a sporáky, nechybí samozřejmě ani pračky, sušičky či myčky nádobí. Také LCD a plazmové televizory jsou zastoupeny nadstandardně širokou nabídkou, ale na své si přijdou i zájemci o spotřebiče jako jsou espresa, domácí kina, notebooky či vysavače.

Denně je ukončeno a zahájeno mezi 15 až 20 aukcemi, přičemž průměrná realizovaná cena aukčních produktů se pohybuje zhruba 30% pod cenou prodejní. V každém okamžiku je ale možné díky volbě „koupit teď“ pořídit kterékoli zboží z nabídky bez čekání na výsledek aukce, a to za cenu cca o 25% nižší nežli jsou ceny prodejní. Prostřednictvím této volby je přitom realizovaná zhruba polovina aukčních nákupů a nejvíce ji využívají zájemci o LCD a plazmové televize. O atraktivitě aukčního prodeje plně funkčního zboží s poškozenými obaly či drobnými kazy svědčí i narůstající zájem návštěvníků e-shopu Datart.cz.

webová adresa aukcí Datart: Aukce.Datart.cz

Tiskovou zprávu naleznete a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

David Litvák
pr@datart.cz
+420 602 339 999
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů