Jak sledovat Datart prostřednictvím Twitteru

Jeden z největších prodejců spotřební elektroniky Datart zprovoznil svůj twitterový účet DATARTcz, aby mohl bezprostředně informovat své zákazníky a příznivce o atraktivních akcích, tipech na výjimečné výrobky či zajímavostech ze světa spotřební elektroniky. Výhledově je ovšem cílem zejména obousměrná komunikace s uživateli Twitteru v případě potřeby poradit, vyřešit nejasnou situaci či doporučit výrobek nebo službu.

Na webové adrese twitter.com/DATARTcz se zobrazují všechny „tweety“, které Datart adresuje svým „followerům“, ale i neregistrovaným návštěvníkům této stránky. Vpravo dole nabízí stránka import RSS zdroje do čtečky syndikovaného zpravodajství (viz dále).

Registrovaní uživatelé Twitteru se mohou stát „folowery“ neboli „sledovateli“ účtu DATARTcz, což znamená, že se jim všechny nové tweety od DATARTcz zobrazí v přehledu na jejich domovské stránce..

Tweety z účtu DATARTcz je možné sledovat i prostřednictvím RSS, například v rámci populárního Google Readeru. Informace z tweetů tak mohou zájemce zastihnout i bez nutnosti navštěvovat pravidelně twitterovou webovou stránku nebo se na Twitteru registrovat.

Po registraci je možné přistupovat k tweetům také prostřednictvím desítek aplikací, určených pro nejrůznější počítačové operační systémy či mobilní telefony. Nabídka Downloads na webu Twitter (twitter.com/downloads) zahrnuje pouze na pověstný vrcholek ledovce, daleko obsáhlejší nabídku aplikací naleznete na fanouškovské stránce Twitter Fan Wiki (twitter.pbworks.com/Apps).

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů