basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Datart komunikuje se svými zákazníky i prostřednictvím Twitteru

Jeden z největších prodejců spotřební elektroniky Datart nově informuje o svých aktivitách, atraktivních akcích a novinkách prostřednictvím účtu na mikroblogové síti Twitter.

Mikroblogová síť Twitter je ideálním prostředníkem pro okamžité předávání zpráv, rad a tipů. Po síti Facebook se tak jedná o další významný socializační a informační kanál, který začínají mít v rostoucí oblibě i čeští uživatelé. Informace twitterového konta Datartu je nyní možné sledovat jak na dedikované webové adrese http://twitter.com/DATARTcz, tak i prostřednictvím syndikovaného zpravodajství RSS či celé řady mobilních aplikací. K uživatelům Twitteru se tak mohou nové zprávy neboli „tweety“ dostat naprosto bezprostředně.

Společnost Datart proto považuje své twitterové konto DATARTcz za ideální prostředek pro informování svých zákazníků a příznivců. V reálném čase je tak může upozornit na probíhající akce, nové služby nebo na výjimečné nové výrobky. Obsahem tweetů neboli pípnutí by ale výhledově měly být i zajímavosti a novinky ze světa bílé, šedé i černé spotřební elektroniky.

Rozsah každého tweetu je omezen 140 znaky a podobá se tak SMS zprávě. Sledovat informace z kanálu DATARTcz mohou jak registrovaní uživatelé Twitteru, tak i neregistrovaní návštěvníci stránky http://twitter.com/DATARTcz. Pouze registrovaní uživatelé Twitteru se ale mohou stát takzvanými „followery“ účtu DATARTcz a být tak o jeho aktualizacích informováni automaticky, ať už v rámci své stránky na Twitter.com nebo pomocí nejrůznějších počítačových a mobilních aplikací.

Přehledné vysvětlení fungování twitterového účtu DATARTcz naleznete zde.

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci ke stažení naleznete zde.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů