DATART se zapojuje do Black Friday

Nákupní fenomén Black Friday, který vznikl v USA jako synonym rekordních slev a start vánoční nákupní horečky, dorazil i do Čech. Do Black Friday nebo-li Černého pátku se letos zapojuje poprvé i DATART, prodejce spotřební elektroniky. Pro zákazníky chystá na Černý pátek nabídku zboží se slevami až 50%.

11/2015

Praha, 23. 11. 2015 – V rámci celosvětového Black Friday připravuje DATART na tento pátek (27. listopadu) akční nabídku jak pro Českou republiku, tak Slovensko. „Slevy zasáhnou široké spektrum zboží – od chytrého telefonu, notebooku, herní konzole přes  presovač, vinotéku až po televizi nebo sušičku. Vzhledem k mimořádně zajímavé nabídce očekáváme nápor zákazníků, proto posilujeme počet zaměstnanců jak v prodejnách, tak v logistice. Našim zákazníkům doporučujeme, aby nás i nadále průběžně sledovali, neboť Černým pátkem akční nabídky rozhodně nekončíme. Naopak máme v plánu mnoho dalších zajímavých akcí,"  doplňuje Iva Pavlousková, PR Manager ve společnosti DATART.

V rámci Černého pátku zákazníci DATARTu významně ušetří při nákupu nejen vánočních dárků. Přeci jenom do Vánoc nám zbývá už jenom měsíc. S výběrem vhodného dárku jim pomohou v prodejnách prodavači nebo online rádce: www.DATART.cz/vanoce2015.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů