basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Datart rozdá sto praček a sto sušiček nemocnicím

Nedostatek praček a sušiček ve zdravotnických a sociálních zařízeních pro aktuální potřebu nutné údržby látkových roušek se stal podnětem pro výzvu s názvem Spolu pomůžeme víc. V dubnu Datart za každou zákaznickou objednávku daruje peníze a postupně z nich vybaví sto institucí spotřebiči s antibakteriálními programy pro bezpečné praní a sušení látkových roušek.

„Reagujeme tímto na žádosti, kterých nám z nemocnic denně chodí desítky. S ohledem na aktuální situaci musejí nemocnice a jiná zařízení prát a sušit látkové roušky pro svůj personál a potřebují se rychle dovybavit spotřebiči. Mezi prvními obdarovanými jsou Pediatrická klinika Thomayerovy nemocnice v Praze a Domov pro seniory Burešov ve Zlíně,“ řekla Eva Kočicová, mluvčí značky Datart a dodává, že další instituce stále mohou o spotřebiče žádat.

„V této době je každá pomoc vítána a my jsme velice rádi za tuto spolupráci, které si vážíme,“ řekl Petr Sulek, tiskový mluvčí Thomayerovy nemocnice. Datart daruje set pračky a sušičky s vhodnými antibakteriálními programy pro hygienickou údržbu látkových roušek nemocnicím a zařízením pečující o seniory nebo znevýhodněné osoby. Instituce se s žádostmi o spotřebiče mohou hlásit na webových stránkách elektro prodejce, který za každou zákaznickou objednávku daruje dvacet korun.

Žádat o dar lze od 1. dubna 2020 zde: www.datart.cz/pomahame

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů