basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Datart nabízí svým zákazníkům bezplatné prodloužení záruky o jeden rok

Počínaje 1. červencem mohou zákazníci sítě obchodů Datart nakupovat spotřebiče se speciální Datart Zárukou, která bezplatně prodlužuje zákonem zaručenou dvouletou záruční lhůtu o celý jeden rok.

Datart Záruka se vztahuje na velké domácí spotřebiče a televizory. Zákazníci, kteří si nakoupí výrobky, na které se Datart Záruka vztahuje, budou moci o jeden rok déle využívat komfort záručních služeb, které jim v tomto prodlouženém období poskytne přímo společnost Datart, včetně speciální Garance stálého obrazu, kterou Datart svým zákazníkům poskytuje nad rámec standardních záručních povinností.

Mezi služby, které bude Datart svým zákazníkům poskytovat v rámci speciální prodloužené záruky, patří opravy velkých kuchyňských spotřebičů přímo u zákazníků doma, výměna porouchaného výrobku v případě jeho neodstranitelné vady za nový spotřebič srovnatelných parametrů či zmíněná Garance stálého obrazu, která představuje zápůjčku náhradního televizoru po dobu opravy televizoru porouchaného. Zaměstnanci Datartu si přitom pro porouchaný televizor přijedou k zákazníkům, zapůjčí jim náhradní a následně opět nainstalují a zkontrolují televizor opravený - to vše v rámci bezplatné Datart Záruky.

Zákazníci, kteří nakoupí spotřebiče s Datart Zárukou, mohou zároveň využít výhody registrace na webové adrese http://www.datart.cz/datartzaruka, kde jim následně budou k dispozici všechny důležité údaje o jejich nákupu. Zákazníci výhodu registrace ocení zejména v případě ztráty účtenky, speciálního certifikátu k Datart Záruce nebo záručního listu.

Spotřebiče, na které se vztahuje Datart Záruka, je třeba reklamovat vždy přímo prostřednictvím

Zákaznické linky společnosti Datart (810 328 278) nebo přímo v prodejně. Datart Záruka se přitom nevztahuje na nákupy realizované prostřednictvím e-shopu Datart.cz, prostřednictvím služby Expresní odběr ani na nákupy v systému Datart Aukce.

Tiskovou zprávu naleznete a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

David Litvák
pr@datart.cz
+420 602 339 999
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______