basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Datart: prodej větráků a klimatizací vrostl na dvojnásobek

Prodej ventilátorů vzrostl o 97 % a prodej mobilních klimatizací dokonce o 206 %.

Prodej větráků a klimatizací v Datartu vzrostl v letošním létě oproti loňskému na dvojnásobek. „Prodej ventilátorů vzrostl o 97 % a prodej mobilních klimatizací dokonce o 206 %. Překvapil nás hlavně enormní zájem o mobilní klimatizace, ale ani tak vysoký zájem o větráky jsme nečekali," říká Iva Pavlousková z Datartu.

Vliv na prodej určitě mělo i loňské extrémně horké léto, kdy v obchodech zásoby ventilátorů a klimatizací došly. I když se letos Datart před létem zásobil zvýšeným množství chladící vzduchotechniky, vzhledem k vysokým prodejům se zásoby tenčí. Jelikož je teprve druhá půlka července a ještě nás čekají horké dny, určitě se vyplatí pořídit si větrák nebo mobilní klimatizaci.

Mobilní klimatizace jsou daleko účinnější než ventilátory, které se hodí spíše pro rozproudění vzduchu v menší místnosti. Jejich výhodou je také rychlé zapojení bez nutnosti stavebních úprav a okamžitý provoz. K dostání jsou od 6 000 korun.

Češi letos nově objevili také kouzlo ochlazovačů, ty jsou výkonnější než ventilátory a levnější než klimatizace, jsou něco mezi tím. Tak vysoký zájem o ně nikdo nečekal, proto jsou již vyprodané.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů