DATART PRO FIRMY: nadstandardní služby a výhody

Na základě požadavků svých zákazníků DATART představil profesionální program pro firemní zákazníky. S exkluzivním programem nabitým výhodami, slevami a bonusy zákazník získává osobní přístup a řadu nadstandardních výhod.

10/2015

DATART PRO FIRMY se zaměřuje na dlouhodobou individuální péči o každého klienta a je rozdělen do tří základních kategorií podle výše odběrů. Firemní služ­by jsou šité na míru všem klientům, kteří ocení profe­sionální radu a nadstandardní služby.

V programu je možné si vybrat svou oblíbenou prodejnu DATART. Zde se zákazníkovi osobně věnu­je její vedoucí, který pomůže najít optimální řešení podle konkrétních potřeb firmy. Člen programu může očekávat množstevní slevy ve výši až 9 % na elektro-niku, kávovary, lednice a další vybavení například do firemní kuchyňky či kanceláře. Zkrátka, celkové řešení firemního zázemí. Naši odborníci poskytnou všestran­né služby od počátečního návrhu až po realizaci celého projektu. Za jedinečnou cenu zákazník získá veškeré příslušenství i vánoční dárky pro zaměstnance či ob­chodní partnery.

Mezi důležité benefity věrnostního programu patří program iBod od České spořitelny. Za každých utra­cených 25 korun získává nakupující až 4 iBody, které může použít k úhradě dalšího nákupu. V závislosti na pravidelných odběrech jsou vybrané druhy dopravy nebo veškeré doručení zdarma, což výrazně šetří čas i finanční pros­tředky.

Stačí se zaregistrovat v jedné z 30 kamenných prodejen sítě DATART nebo na www.firemnidatart.cz a užívat si komplexní služby, které každé firmě výrazně usnadní život.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů