Datart podpoří studentský filmový festival Masarykovy univerzity

Český elektro prodejce Datart podpoří Filmový festival Fakulty informatiky Masarykovy univerzity, který se bude konat 19. května v univerzitním kině Scala a v prostorách Fakulty informatiky. Pokračuje tak ve spolupráci s univerzitami a v dlouhodobé podpoře studentských projektů.

05/2019

Již 19. ročník přehlídky akademických snímků je letos součástí programu festivalu MUNIFESTO, který se koná u příležitosti 100. výroční založení Masarykovy univerzity. Studenti tak letos čelili výzvě zakomponování odkazu univerzity do filmu. Nejlepší snímky vybere odborná porota a diváci v sálech. „Kromě finanční podpory budeme výhercům festivalu na místě předávat také věcné ceny, které jsme z naší nabídky produktů vybírali na míru studentům,“ říká Eva Kočicová, tisková mluvčí Datartu.

Podporou filmového festivalu tak Datart pokračuje v dlouhodobé spolupráci s univerzitami. Elektro prodejce byl mimo jiné hlavním partnerem studentské gamingové akce LOBBY, kterou pro v březnu organizovala Univerzita Tomáše Bati ve Zlíne. Kromě podpory akademických projektů nabízí Datart studentům také zvýhodněné ceny na veškerý sortiment elektra a příslušenství při nákupu.

Filmový festival, který vznikl v roce 2001, má podpořit produkci krátkých studentských filmů a dává prostor studentům a absolventům univerzity prezentovat svá díla.

Téma letošního festivalu nese název „NIC“ a pro všechny návštěvníky je vstup zdarma.


(foto zdroj:http://festival.fi.muni.cz/)

             

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů