Datart otevřel svou nejmodernější prodejnu v Brně

Nová prodejna, kterou elektro prodejce Datart otevřel v OC Campus Square, nabízí zákazníkům možnost vyzkoušet si nejmodernější technologie naživo.

04/2019

Koncept prodejen Datart zahrnuje mimo jiné interaktivní pulty, u kterých má zákazník jedinečnou možnost si výrobky vyzkoušet. S ohledem na polohu prodejny je nabídka zboží přizpůsobená zákazníkům se zájmem o moderní technologie a také studentům. „Největší zájem čekáme v segmentu mobilních telefonů, notebooků, tabletů a příslušenství k nim, včetně nositelné elektroniky. Očekáváme, že nás budou hojně navštěvovat studenti univerzity, kteří u nás mohou na ISIC kartu nakoupit za zvýhodněné ceny,“ říká Tomáš Bartl, vedoucí nové prodejny.

Nová prodejna je již šestým kamenným obchodem Datart v Brně. S rozlohou téměř 700 čtverečních metrů slouží pro zákazníky zároveň také jako výdejna zboží objednaného na e-shopu. To pro ně bude připraveno k vyzvednutí zdarma již za 60 minut od objednání nebo rezervace na webu. Prodejna se zbožím zaváží několikrát denně, i o víkendech.

Datart prodejnu otevřel 24. dubna s doprovodným programem. Kromě akčních cen a dárků k nákupu se zákazníci mohli na prodejně utkat v souboji při konzolových hrách s bývalým fotbalovým útočníkem Petrem Švancarou a s hráči fotbalového klubu Zbrojovka Brno.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů