Datart otevřel první prodejnu v pražských Holešovicích

Elektro prodejce Datart otevřel malou městskou prodejnu v pražských Holešovicích. Prodejna je otevřená denně a funguje i jako expresní výdejna e-shopu se závozem 5 x denně 7 dní v týdnu.

Nová městská prodejna Datartu se nachází v bytové zástavbě kousek od Strossmayerova náměstí, tedy u velmi důležitého dopravního uzlu. Přímo v prodejně s rozlohou 100 m2 je vystaveno kolem dvou tisíc položek elektro spotřebičů a příslušenství vybraných speciálně pro tuto lokalitu. Je zde zastoupeno především zboží běžné potřeby pro domácnost i pro kancelář, jako např. varné konvice, kávovary, sluchátka, mobilní telefony, žárovky atd. „Celou nabídku Datartu si mohou zákazníci prohlédnout na e-kiosku a my jim vybrané zboží do 3 hodin zdarma do prodejny dovezeme. Pro zpříjemnění nákupu nabízíme návštěvníkům prodejny čerstvě připravenou kávu naší značky Nero. Zajímavostí prodejny jsou historické ručně malované stropy s květinovými motivy,“ říká Patrik Tégl, oblastní manažer prodeje společnosti Datart. S výběrem vhodných spotřebičů a příslušenství poradí zákazníkům pět elektrospecialistů. 

„Malé prodejny jsme minulý rok otevírali s tím, že si budou své stálé zákazníky hledat několik měsíců. Překvapilo nás proto, že se jim to podařilo během několika týdnů. Na začátku po otevření zákazníci nejvíce kupovali baterky, sluchátka a kávové kapsle, pak se začali více zajímat i o mobilní telefony, kávovary, ale i velké TV, pračky, lednice. Mezi hlavní faktory úspěchu patří správný výběr elektrospecialistů pro tento druh prodejen. Zákazníci za námi nechodí jen kvůli nákupům, občas potřebují jen poradit,“ doplňuje Patrik Tégl.

Koncept malých městských prodejen, které jsou umístěné na frekventovaných místech v centrech měst, rozjel Datart loni v květnu, kdy otevřel první prodejnu tohoto typu v pražské Francouzské ulici. U malých prodejen se zaměřuje hlavně na dostupnost sortimentu a osobní kontakt se zákazníkem.  V současné době má Datart 5 malých městských prodejen.

Ještě tento měsíc plánuje firma otevřít nově zrekonstruovanou prodejnu v pražském OC Letňany, kde představí již sedmé Datart kuchyňské studio.

 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů