Datart otevřel další dvě humanizované prodejny

Přední český elektro prodejce Datart pokračuje v expanzi na českém trhu. Minulý týden otevřel další dvě nové prodejny a jejich počet tak přesáhl padesátku. První z nově otevřených představil v Olomouci v centru City a druhou v Českých Budějovicích v centru IGY.

Obě prodejny  se nesou v duchu osvědčeného konceptu „Prodejna 21. století“. „Chtěli jsme, aby se u nás zákazník cítil příjemně a zároveň se v prodejně rychle zorientoval Základem je proto vzdušný a prosvětlený interiér, který v kombinaci s přírodními odstíny zelené a dřevem vytváří příjemnou atmosféru. Zboží pak vystavujeme přehledně v tematických sekcích. Uličky jsme udělali dostatečně široké pro volný pohyb zákazníků s kočárky či na vozíku. Zároveň zákazníkovi umožňujeme si co nejvíce produktů nejen prohlédnout, osahat, ale i vyzkoušet v provozu," říká Martin Heřmánek, ředitel prodeje v Datartu. O příjemné světlo se stará energeticky úsporné LED osvětlení. Zajímavostí jsou například i elektronické cenovky, které šetří papír. Ceny na těchto cenovkách navíc Datart aktualizuje přes wi-fi: jakmile centrálně změní cenu výrobku, promítne se změna ihned do všech prodejen.

V prodejnách zákazníci naleznou rozsáhlý sortiment domácích spotřebičů, audio a video techniky, PC i telekomunikační techniky včetně nepřeberného množství příslušenství. Zároveň mohou využít široké nabídky doprovodných služeb a výdejny zboží e-shopu. Dodání zboží do prodejny je v Datartu zdarma.

Datart v pořadí již druhou olomouckou prodejnu otevřel 2. listopadu v OC Olomouc City. Prodejna o rozloze 858 m2 je otevřena denně od 10 do 21 hodin. V této lokalitě vhodně doplňuje stávající pobočku v OC  Olympia Olomouc na protějším okraji města.

Svou rovněž druhou prodejnu v Českých Budějovicích otevřel Datart hned o den později (3. listopadu) a tentokrát ji situoval do prostoru nového křídla expandujícího nákupního centra IGY. Prodejnu o rozloze 738 m2 mohou zákazníci rovněž navštěvovat denně od 9 do 21 hodin. První prodejna Datartu se nachází v centru Mercury, jehož součástí je autobusové nádraží.

Datart, který má nyní více jak 50 prodejen v Čechách a na Slovensku, pokračuje v expanzi i nadále. „Ještě tento měsíc připravujeme otevření dalších prodejen v Praze, Brně a slovenském Martinu. Chceme tak umožnit využívat služeb elektrospecialisty naplno i zákazníkům v místech, kde jsme zatím nebyli," prozrazuje Martin Heřmánek. 

      

      

      

      

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů