DATART otevírá prodejnu v novém Centru Stromovka

Český elektro prodejce DATART otevírá v Praze další prodejnu. Lidé ji najdou v Centru Stromovka na ulici Veletržní v Holešovicích. Při slavnostním otevření, které bude 21. listopadu, na návštěvníky čeká doprovodný program s výhodnými nákupy.

11/2019

„Jsme rádi, že jsme zákazníkům zase o krok blíž. Zvlášť v těchto dnech, kdy si před Vánoci na našich prodejnách vyzvedává zboží objednané v e-shopu téměř 80 procent našich zákazníků. Nová prodejna je navržená do moderního konceptu, který přispívá k rychlému odbavení zákazníků a většímu komfortu při nakupování,“ říká Eva Kočicová, mluvčí značky DATART.

Svou prodejní plochou přes 360 čtverečních metrů se prodejna řadí mezi středně velké, lidé v ní najdou nabídku produktů ze světa IT, mobilních telefonů a příslušenství, ale i malých a velkých domácích spotřebičů. Nový koncept prodejny má zákazníkům zajistit opravdový zážitek z nakupování. Vystavené produkty si lidé mohou osahat a odzkoušet. „V poslední době je velký zájem o koloběžky, lidé si je chodí prohlížet a radit se, jak vybrat ten správný model a jak je spárovat s chytrými hodinkami přes Bluetooth,“ říká Libor Gryc, vedoucí nové prodejny, ve které se o zákazníky bude starat jedenáct elektro specialistů.

V den otevření se návštěvníci mohou těšit na předváděcí akci spojenou s ochutnávkou kávy. Po celý den také mohou využít zvýhodněných cen na vybrané výrobky. Prodejna DATART se nachází v prvním podlaží nákupního centra, které je po dopravní stránce pro zákazníky snadno dostupné. Podzemní garáže nabízejí na ploše s 500 parkovacími místy první dvě hodiny parkování zdarma.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů