basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Datart otevírá novou humanizovanou prodejnu v Jablonci nad Nisou

Český prodejce elektra Datart dnes otevírá dnes 31.3. v 16 hod. novou prodejnu v Jablonci nad Nisou, v obchodním centru Central Jablonec. Jde tak o první realizaci konceptu Prodejna 21. století v severních Čechách, ve kterém je hlavní motivace humanizace prostoru, s cílem zákazníkům nákup co nejvíce zpříjemnit a usnadnit.

Elektro prodejna Datartu se nachází přímo v centru Jablonce nad Nisou v novém obchodním centru Central Jablonec. V prodejně Datart klade důraz na polidštění prostoru, přehlednost vystaveného zboží, snazší orientaci a pohyb po prodejně za použití nových materiálů a technologií. O příjemné světlo se stará energeticky úsporné LED osvětlení. Mezi novinky patří osvětlený ovál s grafikou. „Uličky mezi regály jsme udělali dostatečně široké pro pohodlný pohyb s kočárky či na vozíku a celkově prodejna působí velmi vzdušně. Zákazníkům chceme co nejvíce nákup u nás zpříjemnit.  Proto jsme do nového designu zařadili přírodní odstíny zelené, více dřevěných prvků a současně jsme vyčlenili prostor na odpočinek, kde si mohou zákazníci zdarma dobít telefon či tablet. Zajímavostí jsou jistě i elektronické cenovky, které šetří papír. Navíc ceny na elektronických cenovkách aktualizujeme přes wi-fi, díky tomu máme ihned ve všech prodejnách novou cenu, jakmile jí centrálně změníme," vysvětluje Martin Heřmánek, ředitel prodeje v Datartu.

V prodejně jsou zastoupeny všechny kategorie výrobků, které Datart prodává, vystaveny jsou vždy nejzajímavější a nejprodávanější produkty.

Koncept „Prodejny 21.století" představil Datart poprvé na podzim 2016 v pražském obchodním centru Chodov. Při jeho tvorbě se jednak inspiroval v zahraničí, také vycházel z vlastních dlouholetých zkušeností z českého prostředí a zároveň současných trendů. Na designu spolupracoval s předními architekty.

Stavba prodejny v Centralu o rozloze přes 700m2 a příprava interiéru trvala 4 měsíce. Datart, který má nyní 45 prodejen v Čechách a na Slovensku, plánuje pokračovat v expanzi. „Ještě v tomto roce chceme otevřít pět nových prodejen a kompletně zmodernizovat další dvě," prozrazuje Martin Heřmánek.  

Datart prodejna - Jablonec nad Nisou

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______