Datart nyní najdete i ve vlacích railjet a Pendolinu

Potřebujete si během jízdy vlakem dobít mobil či notebook, nebo chcete poslouchat hudbu? Žádný problém - Datart najdete také v nejrychlejší prodejně v ČR, konkrétně ve vozech Českých drah SC Pendolino a ČD railjet. Cestující si zde nyní prostřednictvím služby TRAIN SHOP mohou dokoupit sluchátka, powerbanku nebo nabíječku.

05/2017

Užitečnou výbavu na cesty od elektro prodejce Datart naleznou cestující v nabídce palubního servisu ČD Restaurant. „Konkrétně jde o sluchátka, nabíječku s konektorem micro USB a powerbanku. Ceny produktů zůstávají stejné jako v našich kamenných prodejnách a eshopu, vysvětluje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datart.

Za produkty mohou cestující platit jak hotově, tak všemi druhy platebních karet, a to přímo v jídelních vozech vlaků, kde zároveň naleznou i katalog s nabídkou. Informace zjistí i na http://www.jidelnivozy.cz/hitparada-dobrot-z-kuchyne-jlv/.

„Spolupráci s Českými drahami jsme zahájili v polovině února. Největší zájem ze strany cestujících je o sluchátka, která tvoří dvě třetiny prodejů. Po určité době vždy nabídku zrevidujeme, abychom mohli cestujícím nabízet takové výrobky, které skutečně využijí," uzavírá Iva Pavlousková.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů