DATART: nákup dárků bez zátěže peněženky

Jako každý rok i letos DATART umožňuje zákazníkům nakoupit pro jejich blízké vánoční dárky, které by si jinak nemohli finančně dovolit.

12/2015

Ve spolupráci s renomovanou společností Home Credit  nabízí například až do 24. 12. 2015 splátky bez akontace s odkladem tři měsíce.  Zákazník si vybere výrobek a ihned si ho odnese, aniž by cokoliv zaplatil. Splácet začne až v březnu 2016 ve 24 měsíčních splátkách. Dále DATART připravil mimořádné splátky bez navýšení na vybrané produkty Apple. Splácet bude zákazník jen 5 % z ceny zboží po dobu 20 měsíců, aniž by zaplatil korunu navíc. Tuto akci mohou kupující využít až do 22. 12. 2015.

„Naši zákazníci si možnost nákupu na splátky velmi oblíbili. V prosinci obvykle splátky využije o čtvrtinu více zákazníků než po zbytek roku. Tímto způsobem nejvíce nakupují velké spotřebiče, které udělají radost celé rodině, např. sušička, pračka, lednička, vinotéka či kávovar a samozřejmě nejvíce televize. Dále  takto mnohdy pořizují typické dárky jako herní konzole, outdoorové kamery a chytré telefony. Často si zákazníci nekupují na splátky celý výrobek, ale část zaplatí a na zbytek si vezmou půjčku, aby si mohli dovolit kvalitnější zboží. To funguje nejvíce právě u výrobků s dlouhou živostností, jako jsou například televize -  lidé si díky splátkám mohou pořídit kvalitnější spotřebič s funkcemi chytré televize, s větší úhlopříčkou či vyšším rozlišení. Nákup na splátky je v průměru 5x vyšší než standardní průměrná účtenka," informuje Iva Pavlousková, PR manager společnosti DATART.

Při nákupu vánočních dárků zákazníci mohou také využít DATART kartu Premia s mnoha bonusovými slevami a výhodami, včetně bezúročného období a možností splácet nákup průběžně - každý měsíc podle jejich momentální situace.

Forma nákupu na splátky navíc zákazníkům usnadní výhodný přístup k oblíbeným doprovodným službám.  Češi si nejvíce oblíbili pořizování prodloužené záruky nebo pojištění poškození a krádeže mobilních výrobků.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů