Datart nabízí exkluzivně robota na čištění oken

Přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku DATART International si pro své zákazníky připravil unikátní novinku – robotického čističe oken HOBOT-168. Jedná se o exkluzivní prodej a k dostání je od 1.8.

08/2013

„Coby leader v oblasti technologie se snažíme českým zákazníkům nabídnout stále něco nového, inovativního, což HOBOT-168 naprosto splňuje,“ vysvětluje mluvčí společnosti Datart International Jana Choroušová. „Očekáváme, že si české domácnosti robotický čistič oken oblíbí. Usuzujeme tak dle oblíbenosti robotických vysavačů u českých spotřebitelů a úspěšnosti prodeje přístroje HOBOT-168 v zemích, kde byl již uveden na trh (např. Německo, Francie, Dánsko, Itálie, Švýcarsko, Holandsko, Japonsko). Zájem o něj je tak veliký, že výrobní závod musí průběžně svou výrobní kapacitu zvyšovat. Oficiální prodeje modelu HOBOT-168 byly zahájeny v lednu 2013 a v průběhu období duben-červen 2013 bylo v Evropě prodáno přes 20.000 ks,“ dodává Jana Choroušová.

Elegantní, výkonný a lehký robotický čistič HOBOT-168 je vybavený AI-Technology, díky které vypočítává dráhu čištění, detekuje okraje a rámy čištěných skel a oken. Automaticky rozpozná velikost čištěného povrchu ve vodorovné i svislé poloze a zvládne vyčistit velké plochy o šířce 6 m. Systém Single-Side-Cleaning zajistí všestranné použití na různých tloušťkách (3 mm a více) skel. Výkonným přisávacím motorem se přisává na čištěný povrch, drží na něm a precizně jej čistí. Přístroj dokonce získal zlatou medaili na veletrhu iENA v Německu, nejvýznamnějším mezinárodním odborným veletrhu vynálezů a inovací.

 HOBOT-168 je naprosto všestranný, dokonale vyčistí a vyleští:

·        okna a skla různé tloušťky

·        skleněné dveře, výlohy

·        zrcadla, zrcadlové skříně

·        skleněné stoly

·        sprchové kouty, obklady

Jak to probíhá?

Robotický čistič HOBOT-168 snadno umístíte na čištěný povrch skla, okna, zrcadla, výlohy, skleněných dveří vestavěné skříně a jednoduše jej zapnete jedním tlačítkem. Povrch bude zářivě čistý a naleštěný bez námahy. Přístroj využívá unikátní systém pohybu, při kterém traverzuje po povrchu. Velké kulaté utěrky vyrobené z mikrovlákna se lehce pohybují po čištěném povrchu, účinně zachycují nečistoty v pórech a absorbují čistící roztok pro precizní vyčištění oken a skel. Vyčistí povrch těsně podél hran.

 

Ukázkové video: zde

 

Efektivní a bezpečný

Robotický čistič HOBOT-168 je efektivní a bezpečný. Je totiž vybaven bezpečnostními senzory a bezpečnostním lanem. V případě náhlého výpadku elektrického proudu je navíc chráněn záložní UPS baterií.

 

Exkluzivně v obchodech Datart

S robotickým čističem HOBOT-168 budete mít vždy perfektně čistá a vyleštěná okna, zrcadla, výlohy, skleněné výplně vestavěných skříní či sprchové kouty bez jakékoliv námahy. Exkluzivně si tuto převratnou novinku budete moci zakoupit v prodejnách Datart, a to již od začátku srpna.

Cena: 6990,- CZK

Tiskové vyjádření a obrazovou dokumentaci naleznete zde

 

Kontakty pro média:

Datart

Jana Choroušová

+420 725 566 108

Jana.Chorousova@datart.cz

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů