basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

DATART nabízí bonus na nový iPhone a výhodnější cenu díky výkupu starého telefonu

DATART jako autorizovaný prodejce značky Apple nabízí možnost výkupu starého mobilního telefonu navíc s bonusem v hodnotě tisíc korun na nákup nového iPhonu. Využít ji mohou všichni zákazníci v prodejnách DATART do konce dubna. 

Nový iPhone mohou lidé nakoupit výhodněji díky odkupu starého mobilního telefonu a tisícikorunovému bonusu, který získají za jeho odevzdání. „Spočítáme hodnotu odevzdaného telefonu a o tuto částku snížíme cenu nového iPhonu, který zákazník zamýšlí koupit. Pokud si vybere model v minimální hodnotě 9 990 korun, získá navíc tisícikorunový bonus, který cenu nového telefonu ještě sníží. Abychom mohli telefon odkoupit, je nutné, aby šel zapnout,“ vysvětluje Tomáš Hrouda, který za značku DATART vede oddělení obchodu Apple, a dodává, že lidé mohou odevzdávat staré telefony libovolných značek.

 

Akce, při které lidé mohou smysluplně naložit se svým starým mobilním telefonem a ušetřit při nákupu nového iPhone, platí pouze v prodejnách DATART, a to od 1. března do 30. dubna.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů