basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Datart úspěšně uvedl svou mobilní aplikaci pro chytré telefony

Již během prvních dnů po svém uvedení se mobilní aplikace společnosti Datart dočkala mimořádně příznivého přijetí veřejností.

Aplikace podává svým uživatelům vyčerpávající informace o produktech spotřební elektroniky na našem trhu a díky propojení aktuálních online databází, čtečky čárových kódů a GPS souřadnic dokáže uživatele i snadno navigovat k nejbližší prodejně Datart s vyhlídnutým spotřebičem. Jedná se o první českou mobilní aplikaci pro zájemce o nákup spotřební elektroniky.

Společnost Datart je přesvědčena, že díky zvyšujícímu se počtu chytrých dotykových mobilů mezi naší populací je využití této platformy ideálním prostředkem pro komunikaci se zákazníky. Aplikace jim může nabídnout o mnoho více, nežli samotné mobilní webové stránky. A může to nabídnout rychleji, přehledněji a s větším komfortem.

Přístroje v katalogu je možné vyhledávat prohlížením jednotlivých kategorií, přímým vyhledáváním jejich názvu či pomocí integrované čtečky čárových kódů. Vzápětí po vyhledání výrobku se uživatel aplikace dozví, jaká je v Datartu jeho aktuální cena, jaké jsou jeho technické parametry a ve kterých prodejnách Datartu je momentálně k dostání. Dalším krokem pak už může být vyhledání trasy k nebližší prodejně nebo přímý kontakt zákaznické linky Datartu.

Uživatelé aplikace mají navíc přístup i k doplňujícím informacím o aktuálních akčních nabídkách či o jednotlivých prodejnách, u kterých jsou uvedeny i jejich fotografie pro snazší orientaci. Aplikace je tak připravena doslova kdekoli a kdykoli podat svým uživatelům detailní informace o výrobcích spotřební elektroniky na českém trhu a o jejich dostupnosti v síti prodejen Datart. Aplikace podporuje dva nejrozšířenější operační systémy smartphonů, iOS a Android.

Bližší informace o aplikaci Datart

Aplikaci je možné zdarma získat na těchto odkazech:

pro Apple (iOS)

pro Android

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci ke stažení naleznete zde:

Kontakt pro média:

David Litvák
pr@datart.cz
+420 602 339 999
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______