DATART – maxi výprodeje - poslední šance

Maxi výprodeje společnosti DATART končí již tento týden, zákazníci mají možnost využít slevy pouze do této neděle 18. 1. 2015.

01/2016

Přestože DATART letos zahájil výprodeje hned po Vánocích - dříve je startoval až v lednu - zaznamenává stejnou výši prodejů v letošním lednu jako loňském, což je velký úspěch. Jako každý rok firma navíc očekává, že jí v lednu prudce stoupne tržní podíl.  Vzhledem k velkému úspěchu výprodejů mezi zákazníky je výběr zboží nyní již omezen. Některé spotřebiče byly vyprodány během několika minut. Do výprodejů firma zařadila tisíce produktů se slevou až 70%, oproti loňskému roku nově i herní konzole a výrobky značky Apple, především chytré telefony.

„Stejně jako v povánočních výprodejích, tak i v lednových jsou jednoznačným hitem velké TV s uhlopříčkou 48“ a více. Dále zákazníci nejvíce nakupují mobilní telefony, herní konzole a malé kuchyňské spotřebiče. V lednu významně vrostl také zájem o notebooky a velké domácí spotřebiče, hlavně o pračky a sušičky. Díky výprodejům vzrostla i poptávka po naší dopravě, se kterou je spokojeno 99% zákazníků," doplňuje Iva Pavlousková, tisková mluvčí společnosti DATART.

Během února se mohou zákazníci těšit na další větší akci, která proběhne v rámci oslavy 25. narozenin DATARTu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů