DATART – letošní výprodeje ihned po Vánocích

Oproti předchozím rokům začnou v DATARTu výprodeje o něco dříve, od 26. 12., ihned po Vánocích. Potrvají přibližně do poloviny ledna. Ve výprodejích budou tisíce produktů napříč celým naším sortimentem, slevy dosáhnou až 70%.

12/2015

„Ve výprodejích budou tisíce produktů napříč celým naším sortimentemod chytrých mobilních telefonů, které jsou hitem Vánoc, přes kuchyňské příslušenství až po velké spotřebiče.  Slevy dosáhnou až 70%. Při výpočtu slev vycházíme ze skutečných cen z předvánočního období. Zákazníci, kteří dostanou naší dárkovou kartu DATART pod stromeček, jí tak mohou v rámci výprodejů velmi dobře zhodnotit,"  informuje Iva Pavlousková, PR manager DATARTu.

Na dárkové karty si lidé nejvíce pořizují malé domácí i velké spotřebiče, televize, audio systémy, mobilní telefony a notebooky. Kartami zákazníci platí nejčastěji v prosinci a v lednu. Jelikož se jedná o velmi oblíbený firemní dárek, které se rozdávají již začátkem prosince, stihne je řada z nich využít k nákupu dárků ještě před Vánoci.

„Povánoční výprodeje máme každoročně velmi úspěšné. V lednu nám vždy razantně stoupne tržní podíl podle GFK. Velký zájem o sezónní slevy předpokládáme i nyní, přestože se letos rekordně utrácelo již před Vánocemi," pokračuje PR manager.

V rámci výprodejů zákazníci loni nejvíce nakoupili: TV, velké domácí spotřebiče, kávovary, kuchyňské roboty a notebooky.

Pro příští rok připravujeme pro naše zákazníky spoustu zajímavých akcí, které budou rozprostřeny v celém roce. Další je naplánovaná hned na únor. Zákazníkům se proto vyplatí nás sledovat," dodává Iva Pavlousková ze společnosti DATART.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů