DATART – ještě větší slevy v novoročních výprodejích

Společnost DATART v pondělí 4. 1. 2016 zahajuje novoroční výprodeje. Do výprodejů tak přidává dalších více jak 2 000 produktů v České republice a 1 500 na Slovensku se slevou až 70%.

12/2015

Firma DATART nezahálela ani během vánočních svátku a podařilo se jí pro zákazníky vyjednat s dodavateli další uvolnění skladových zásob za velmi výhodných cenových podmínek. Od pondělí 4. 1. 2016 tak významně rozšíří nabídku zlevněných produktů s ještě většími slevami, než byly povánoční. „Novoroční slevy se budou nejvíce týkat produktů v oblasti multimédií, externích disků, flashek, tabletů, počítačů a malých kuchyňských spotřebičů," říká Iva Pavlousková, mluvčí ve společnosti DATART.

„V povánočních výprodejích jsou megahitem TV, které nyní tvoří téměř 50% obratu výprodejů. Dále zákazníci nejvíce nakupují chytré telefony, výkonné notebooky a sušičky na prádlo. Do výprodejů se zákazníci vrhli po hlavě, některé produkty byly vyprodány během několika minut. Velký zájem očekáváme i u druhé vlny," dodává Iva Pavlousková.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů