Datart je opět generálním partnerem Mistrovství ČR v mobilních hrách a rozšiřuje nabídku herního zboží

Datart se i letos stal generálním partnerem Mistrovství České republiky v mobilních hrách. Navazuje tak na dosavadní podporu významných tuzemských esportových událostí v uplynulých letech a současně pokračuje v rozšiřování nabídky herních produktů.

04/2020

„Obliba mobilních her, stejně jako her konzolových, stále roste. Loňský ročník se těšil velkému zájmu, letos očekáváme ještě větší účast i sledovanost. V podpoře esportových akcí budeme pokračovat, stejně jako v rozšiřování nabídky herních produktů, o které je stále větší zájem. Například prodeje herních konzolí vzrostly meziročně o 80 procent, chceme tedy hráčům i nadále zajistit dostatečný výběr a přinášet novinky z herního světa,“ řekla Eva Kočicová a doplňuje, že pro hráče a fanoušky gamingu Datart ve svém e-shopu vytvořil speciální herní zónu, ve které nabízí přes tisíc produktů, ať už jde o mobilní telefony vhodné ke hře, herní notebooky, počítače a monitory, herní konzole a příslušenství k mobilnímu hraní nebo samotný výběr her.

 

Právě mobilní telefony patří v Datartu dlouhodobě k nejprodávanějším produktům, poptávka po smartphonech se meziročně zvýšila o 40 procent. Mezi nejoblíbenější značky patří Samsung, Apple a Xiaomi. Výběr vhodného herního smartphonu závisí především na náročnosti her. Pro běžné hry zákazníci volí mobilní telefon střední třídy, pro hry náročnější je vhodnější model s rychlým osmijádrovým procesorem, operační pamětí alespoň čtyři giga bajtů a velkým displejem s vysokým rozlišením.

 

Datart se esportu výrazněji věnuje od roku 2018, kdy zahájil partnerství s PLAYzone při finále soutěží PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách a Datart EXPO Fortnite Cup. V roce 2019 se Datart stal generálním partnerem Mistrovství ČR v mobilních hrách a soutěže e:LIGA, kterou pořádá Ligová fotbalová asociace ve spolupráci s prvoligovými kluby FORTUNA:LIGY.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů