Datart je hlavním partnerem studentské gamingové akce LOBBY

Český elektro prodejce Datart se stal hlavním partnerem prvního ročníku gamingové akce s názvem LOBBY. Konat se bude již tuto sobotu 9. března v prostorách zlínské Univerzity Tomáše Bati. Výherce turnaje si kromě poháru odnese 20 tisíc korun.

03/2019

Celou akci pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací. Během uplynulých týdnů se konaly online kvalifikace ve hrách League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive, ze kterých ti nejlepší postoupili právě na sobotní LAN finále, ve kterém se utkají na hlavní Datart stage.

Pro návštěvníky je kromě finálových turnajů připraven také bohatý doprovodný program v podobě přednášek a prezentací, na kterých se bude probírat zejména téma budoucnosti počítačů a všech novinek okolo nich.

Datart se začal výrazněji věnovat gamingu v minulém roce, kdy se na prvním ročníku zábavně prodejního veletrhu s elektronikou Datart EXPO konala finále dvou soutěží PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách a Datart EXPO Fortnite Cup. „Studentům nabízíme zvýhodněné ceny na veškerý sortiment elektra a příslušenství, bez omezení kategorie, značky nebo produktů. Aby mohli plně využívat výhodných cen, stačí, když si na e-shopu Datartu vytvoří účet s registrovanou ISIC kartou," vysvětluje Lenka Mastešová, marketingová manažerka Datartu.

Událost LOBBY na Facebooku

 

 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů