basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Datart fandí férové hře

Český elektro prodejce Datart se stal generálním partnerem projektu Ligové fotbalové asociace videorozhodčí. Chce tak přispět k procesu, na jehož konci bude férovější a atraktivnější fotbal. Zavedení videotechnologie je ve fotbalovém světě jedno z nejdiskutovanějších témat a již tuto neděli bude poprvé v historii české nejvyšší soutěže nasazen videorozhodčí v on-line režimu.

Úkolem videorozhodčího je zkoumat, zda před gólem nedošlo k provinění proti pravidlům. „My v Datartu jsme sami fanoušci fotbalu a projekt videorozhodčího z tohoto pohledu velice vítáme. Věříme, že videorozhodčí přispěje k férovější hře a že se fotbal stane díky této novince ještě akčnější a lákavější pro diváky. Fair play a inovativní novinky podporujeme nejen ve sportu, ale i v našem businessu . Videorozhodčí se postará o atraktivnější fotbal, Datart zase o ten nejlepší obraz a zvuk, " vysvětlila důvod partnerství Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu. Revoluční projekt ligového fotbalu podpoří Datart coby generální partner na 3,5 roku. Česká liga se do mezinárodního projektu zapojila společně s dalšími osmi evropskými ligami.

Projekt Ligové fotbalové asociace videorozhodčí se v neděli 3. prosince dočká své další významné fáze. V rámci šestnáctého kola HET ligy mezi AC Sparta Praha a FK Mladá Boleslav bude poprvé v historii české nejvyšší soutěže nasazen videorozhodčí v on-line režimu. Hlavní rozhodčí Karel Hrubeš tak bude moci využít videotechnologie, kterou po dlouhých měsících příprav nasadí Ligová fotbalová asociace do tohoto posledního podzimního utkání.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů