Datart uvádí do prodeje EyeCar, „černou skříňku“ pro automobily

Společnost Datart uvádí exkluzivně do prodeje v České republice produkty společnosti EyeCar, označované jako „černé skřínky“ pro automobily. Tyto přístroje pomocí kombinace digitálních kamer a GPS technologie dokonale zaznamenají průběh cesty automobilem či parkování a poslouží tak nejenom pro dokumentaci výletů a cest do zahraničí, ale případně i pro jednoznačný záznam průběhu dopravních nehod.

Černá skříňka Eyecar

Přístroje EyeCar pomocí kombinace jedné nebo dvou miniaturních digitálních kamer, mikrofonu a GPS modulu zaznamenají přesné informace o průběhu cesty automobilem, které je pak možné zpětně sledovat včetně údajů o aktuální rychlosti automobilu a interaktivního propojení na Google Maps. Jako vhodné využití této novinkové technologie se tedy jeví nejenom soukromé účely, ale také praktická možnost záznamu cest služebních automobilů, eliminující jakékoli dohadování o viníkovi dopravních nehod.

Exkluzivně v prodejnách řetězce Datart a na e-shopu Datart.cz je k dostání jednokamerový přístroj EyeCar M1 a dvoukamerový EyeCar B1, který zachycuje dění i zpětnou kamerou do vnitřku vozu. „Černé skříňky“ EyeCar se pohodlně vejdu do kapsy, v autě je pak jejich uživatelé jednoduše umístí na palubní desku. Záznam se provádí kontinuálně, nebo je spuštěn ručně či automaticky v případě „události“. Video je ukládáno na paměťovou SD kartu a jeho stopáž může dosáhnout až 40 hodin (s 32 GB kartou). Videozáznam má dostačující rozlišení 640x480 pixelů. Komfortní a za jízdy bezpečné ovládání bez nutnosti vizuální kontroly umožňuje hlasový průvodce. Pro přehrání záznamu jízdy je určen speciální počítačový program, propojený s Google Maps a dalšími informace mi o parametrech jízdy.

Tiskovou zprávu naleznete a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

David Litvák
pr@datart.cz
+420 602 339 999
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů