Datart exkluzivně nabízí tradiční italskou eco drogerii Winni´s

Přední český prodejce elektroniky Datart nově prodává výrobky rodinné italské značky Madel, pod níž spadá i řada Winnis vyrábějící certifikované etické vegan produkty. Veškerá drogerie z této řady je zcela rozložitelná v přírodě, není testovaná na zvířatech, neobsahuje těžké kovy jako nikl, kobalt, chrom, fosfáty nebo barviva a prodává se v recyklovatelných obalech. Datart je jediným řetězcem, který produkty Winnis v ČR prodává.

10/2016

Zákazníci Datartu naleznou v nabídce například prací gel, aviváž, gel, tablety, sůl a leštidlo do myčky nebo univerzální čisticí prostředek. „Prací gel i aviváž jsou vhodné i pro praní dětského prádla a složení veškerých produktů z řady Winni´s je hypoalergenní. Italská rodinná značka Madel šetří životní prostředí i při výrobě svých produktů, má vlastní vodní vrty a energii vyrábí pomocí solárních panelů. Výrobky nabízí i v náhradních baleních, u kterých se používá o 78 % méně plastu než u běžných balení," vysvětluje Iva Pavlousková z Datartu. Všechny produkty můžete používat i v případě, že máte doma čističku odpadních vod.

Produktové tipy:

Hypoalergenní prací gel Winni´s 180 Lavatrice Aleppo
Gel se svěží vůní verbeny a rostlinného mýdla z Aleppa je vhodný pro bílé i barevné prádlo a praní od 30°C do 60°C a je šetrný i k jemné kojenecké pokožce. Balení o objemu 1500 ml (25 pracích dávek). 

Hypoalergenní aviváž Winni´s 227 Ammorbidente
Koncentrovaná aviváž s kouzelnou vůní bílých květin je vhodná pro praní v pračce i ruční praní, usnadňuje žehlení a dodá prádlu dlouhotrvající svěžest. Balení o objemu 750 ml (30 pracích dávek).

Gel do myčky nádobí Winni´s 305 Gel Lavastoviglie
Spolehlivě zbaví nádobí mastnoty a usazeného tuku a je vysoce účinný i v boji proti odolným usazeninám. Jemná citrusová parfemace neulpívá na nádobí. Balení o objemu 750 ml (30 mycích dávek). 

Tablety do myčky Winni´s 348 a 349 Naturel Tabs Lavastoviglie
Tablety jsou díky aktivním enzymům vysoce účinné i při nízkých teplotách mytí. Datart nabízí balení po 15 a 25 kusech. 

Čisticí prostředek Winni´s 038 Sgrassatore
Univerzální prostředek s marseilleským mýdlem je vhodný především k čištění grilu, trouby, digestoře nebo zapékací mísy a hodí se i k odstranění mastnot z oblečení. Balení o 500 ml. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů