Datart doprava zavezla už půl milionu zákazníků

Datart doprava za 10 let své existence zavezla elektro spotřebiče již k 500 tisíc zákazníků. Jenom za minulý rok Datart rozvezl vlastní dopravou zboží téměř k 84 tisícům zákazníků až do bytu, domu nebo chalupy, po celé České republice. To je o deset procent více než v roce 2014.

07/2016

Datart rozváží vlastními vozy s vlastními řidiči do všech koutů České republiky. Loni řidiči dohromady najeli přes 1,3 miliónu kilometrů, což odpovídá 33 okroužení Země nebo 3,4 cesty na Měsíc.

„Letos jsme zaznamenali velký zájem chalupářů, kteří si nechávají na chalupu dovést a instalovat ledničky, pračky, myčky nebo televize. Odvoz objednávají i kvůli tomu, že od nich odebereme staré spotřebiče k ekologické likvidaci a navíc jezdíme 7 dní v týdnů, tedy i o víkendech a svátcích," říká tisková mluvčí Datartu Iva Pavlousková. „Datart doprava je velmi oblíbená mezi našimi zákazníky. Spotřebič vyneseme až do bytu, kde ho rozbalíme, zkontrolujeme, zapojíme, po sobě vše také uklidíme a odvezeme starý v případě zájmu ," doplňuje Iva Pavlousková.

Datart doprava má celkem 37 vlastních vozů, jejichž průměrné stáří jsou 4 roky. Jezdí s nimi 59 řidičů, kteří zákazníkům rozváží zboží každý den v roce, včetně všech svátků a víkendů. 

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů