basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Datart.cz vítězem ShopRoku 2017 v sekci elektro

Datart.cz vyhrál za kvalitu devátý ročník soutěže ShopRoku 2017 v kategorii elektro. Ceny včera na slavnostním večeru vyhlásila Heureka, o výsledcích rozhodli reální zákazníci i odborná porota.

Cílem soutěže ShopRoku 2017 je zákazníkům ukázat obchody, které patří k absolutní špičce české e-commerce. „E-shop Datart.cz prošel v minulém roce výraznými inovacemi. Další vylepšení vedoucí k většímu zákaznickému komfortu a spokojenosti nás čekají i letos. Máme velkou radost, že naši práci svým vzrůstajícím zájmem oceňují nejen zákazníci, ale i odborná porota soutěže ShopRoku 2017. První místo v kategorii elektro potvrzuje, že jsme s naší koncepcí opravdového elektrospecialisty na správné cestě,“ vysvětluje nadšeně Jan Samko, marketingový ředitel Datartu.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů